15000 TL'ye telefon önerisi

efkanbaba

Hectopat
Arkadaşlar telefonda oyunla bir alakam yok. Ancak özellikle ödeme uygulamaları olmak üzere çok uygulama kullanıyorum. Bir de çocukların resim ve videolarını çekerim. RAM'i kasmayacak kamerası iyi 15.000'e kadar telefon tavsiyesi verir misiniz? Şu an kullandığım Samsung Galaxy Note 8.

Note 8 iyi cihaz. Kamera da halen daha uygun fiyatlı cihazların çoğundan iyi. Genel manada sorunu yoksa pil değişilip kullanılabilir.

Gene de önerecek olursam:

A54 ama S21FE'ye çıkmaya çalış bence

Note 8 iyi cihaz. Kamera da halen daha uygun fiyatlı cihazların çoğundan iyi. Genel manada sorunu yoksa pil değişilip kullanılabilir.

Note 8 kullanıcısı olarak katılıyorum. Benimkinin tek sıkıntısı ekran yanığı ve kamerada yeni oluşan kumlanma.

Konuyu içeriğini okumadan bakınca bir an Redmi Note 8 neden iyi cihaz dendi diye kafamda 100 tane soru işareti belirmişti.
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...axy-s22-cok-temizz-garantili-1154218661/detay telefonunun üzerine para verip alınabilir.
0 olarak A54 veya Honor90 iyi modeller.

Arkadaşlar telefonda oyunla bir alakam yok. Ancak özellikle ödeme uygulamaları olmak üzere çok uygulama kullanıyorum. Bir de çocukların resim ve videolarını çekerim. RAM'i kasmayacak kamerası iyi 15.000'e kadar telefon tavsiyesi verir misiniz? Şu an kullandığım Samsung Galaxy Note 8.
Realme GT2 kullanıyorum. Telefondan istediğimiz benzer şekilde. Yaklaşık 8 aydır kullanıyorum. Memnunum. Öneririm.

realme GT2.

Yeni konular

Geri
Yukarı