15000 TL'ye yazılım için laptop tavsiyesi

Bütçe
15000

birkanend

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Ben ODTÜ'de matematik okuyorum. Gelecek ay yeni bilgisayar alacağım ve bu bilgisayarı genel olarak yazılım yapmak için kullanmayı planlıyorum. Yazılımı da mobil veya oyun üzerine yapmayı düşünüyorum. Bütçem yaklaşık 15000 (+-3K) civarı. Fiyat performans olarak önerebileceğiniz laptop var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun süre dışarıda kullanırım dersen Matebook tipi uzun süre şarjı giden cihazlara bak. Yok ben fiş bulurum performansı tam olsun ve GPU lazım dersen oyun bilgisayarı al.

Merhaba Lenovo IdeaPad creator 5 önerebilirim, bütçeyi biraz aşar çünkü ekran kartı var, normalde 15 k bütçeye kadar neredeyse hiç ekran kartı olan laptop yok sadece paylaşımlı tarzı yani bildiğimizdekiler gibi olmayan şeyler takılıyor ama diyorsan ekran kartı önemli değil o zaman işlemcisi iyi olupta GPU'su olmayan bir şey öneririm

Merhaba Lenovo IdeaPad creator 5 önerebilirim, bütçeyi biraz aşar çünkü ekran kartı var, normalde 15 k bütçeye kadar neredeyse hiç ekran kartı olan laptop yok sadece paylaşımlı tarzı yani bildiğimizdekiler gibi olmayan şeyler takılıyor ama diyorsan ekran kartı önemli değil o zaman işlemcisi iyi olupta GPU'su olmayan bir şey öneririm
harici grafik işlemci harici gpu*

eğer harici gpu önemli değil diyorsan net lenovo ideapad 3

harici grafik işlemci harici gpu*

eğer harici gpu önemli değil diyorsan net lenovo ideapad 3
https://www.hepsiburada.com/lenovo-...2k101hytx-pm-HBC000040CDTS?magaza=Hepsiburada

Kafamda bu bilgisayar var şimdilik ama tam da emin değilim

Geri
Yukarı