15000 TL'yi geçmeyecek sistem önerisi

ismetcavus

Zeptopat
Daha fazla  
İyi akşamlar arkadaşlar. Oğluma e-ticaret sitelerinden PC bakıyordum ve Izoly N12X almak üzereydim. Oradaki yorumlarda da kafama yatmıştı. Daha sonra son kez forum sitelerinde bu marka ile ilgili haberler geçiyor mu diye bakma ihtiyacı hissettim. İyi ki de bakmışım. Ayırmak istediğim bütçe 15.000₺'yi geçsin istemiyorum. GTA 5, ETS 2 ve Valorant gibi oyunlar oynayacak. Nereden alabilirim? Bütçem yeterli mi ve ne tavsiye edersiniz?

Selamlar ,

Bu tarz bir sisteme bakabilirsiniz ETS2 Valorant gibi oyunları akıcı GTA5'i de düşük ayarlarda akıcı oynatacaktır. Daha sonrasında elinize biraz daha nakit geçince 3250TL'nin üzerine biraz daha ekleyip bir ekran kartı alıp o şekilde devam edebilirsiniz. (ekran kartı da aldıktan sonra bu sistem oğlunuzu uzun bir süre götürecektir)

Duzeltme : Ekran karti yaziyor sistemin isimde fakat ekran karti yok. O yuzden mesaji sildim.

Selamlar ,

Bu tarz bir sisteme bakabilirsiniz ETS2 Valorant gibi oyunları akıcı GTA5'i de düşük ayarlarda akıcı oynatacaktır. Daha sonrasında elinize biraz daha nakit geçince 3250TL'nin üzerine biraz daha ekleyip bir ekran kartı alıp o şekilde devam edebilirsiniz. (ekran kartı da aldıktan sonra bu sistem oğlunuzu uzun bir süre götürecektir)
Teşekkürler hocam. Linke girdiğimde ana kart tükenmiştir diyor. Buna yakın birşey seçtiğümde çokta bir problem olmaz herhalde değil mi?

Teşekkürler hocam. Linke girdiğimde ana kart tükenmiştir diyor. Buna yakın birşey seçtiğümde çokta bir problem olmaz herhalde değil mi?
B450M-K secebilirsiniz.

Yok yok hocam olmaz merak etmeyin. Aksine daha güzel bir anakart seçtiğiniz için sistemin ömrü sağlığı ileri yönelik olması açısından daha güzel bir şey olur.

Teşekkürler hocam. Linke girdiğimde anakart tükenmiştir diyor. Buna yakın bir şey seçtiğümde çok da bir problem olmaz herhalde değil mi?

170 TL farkla özelleştir seçeneğiyle B450 seçebilirsiniz hocam size tavsiye kalan 4000 TL ile ikinci el RX 6600 alırsanız şu an güncel oyunların çoğunu akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı