150000TL araba önerisi

Sıfır olarak en ucuz C segment Egea var, alıp geçin. 5 kişilik aile için yeterli olur ve Clio'dan kat ve kat daha iyi bir tercih olur. B segment hatchback mantıksız 5 kişilik aile için.

Sıfır istemiyorsan alternatifler çoğalabilir.
Haklısın hocam. Senin fikrine katılıyorum. Clio Gerçekten 5 kişi için sıkıntı oluşturur. Bir arkadaşımın Clio 4'üne bindim arkada kendimi rahat hissetmedim.
Sıfır istemiyorsa dediğin gibi seçenek çok
Olmadı çok mu geniş olsun. MPV segmentine bakabilirsiniz. Seat Altea,Toyota Verso, Renault Scenic
Ford B-Max, C-Max, Opel Zafira'ya bakabilirsiniz. Bizde 2006 Corolla Verso var. 12 yıldır bizde.

Son düzenleme:
Opel Astra önerebilirim, LPG takılı olanlar aile için hesaplıdır ve donanım açısından üzmez. Beş kişilik aile için içi de oldukça geniştir. Hasar kaydı olmamasına ve kaput tavan gibi önemli yerlerde boya olmamasına dikkat edin. Not sadece örnek ilandır:

0 Istiyorsanız o fiyatları anca egea 1.3 dizel ya da 1.4 benzinli var. Ticari de olur derseniz 1.5 dizel Ford courierler var ki bence egeadan iyidir. Bende 1 ay önce aldım egea ile tourneo arasında kaldım. Egea baktım bulunması zordu Ford'a baktım onda bulduydum 160.000'e delux paket. (Ki bence egeadan iyi arabadır tourneo) biraz daha zorladım bütçeyi astra aldım 1.4t sedan boş paket.

Yeni konular

Geri
Yukarı