15000TL sistem önerisi

Barisdkmn

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 11400f
Rx 6600
Meslek
Öğrenci
Monitör dahil oyun için bir sistem önerebilir misiniz? Şu an aklımda 3050 sistem var. Alabileceğim tek yer GameGaraj gibi çünkü 7 taksit imkanı var ama orada da stoklar sıkıntılı. Sizce 3050 sistemlerin yaygınlaşmasını mı bekleyeyim yoksa 12000TL civarına başka bir sistem mi düşüneyim? Bir de sistemler ne zamana yaygınlaşır bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sinerji'ye baktınız mı ben kendi sistemimi Sinerji'den 12 taksit ile toplamıştım. Güvenilir. Tek sorunu fiyatlarda bazı sitelere göre değişiklik oluyor.

Monitör dahil oyun için bir sistem önerebilir misiniz? Şu an aklımda 3050 sistem var. Alabileceğim tek yer GameGaraj gibi çünkü 7 taksit imkanı var ama orada da stoklar sıkıntılı. Sizce 3050 sistemlerin yaygınlaşmasını mı bekleyeyim yoksa 12000TL civarına başka bir sistem mi düşüneyim? Bir de sistemler ne zamana yaygınlaşır bilgisi olan var mı?

15K'ya 6600 XT sistem var. Link atamıyorum ki. Sistemi bulursanız Red Devil 6600 XT seçin geçin. Kampanya kısmında galiba.

Bütçeyi biraz arttırabilirseniz bu sistemi almanız daha iyi olur. Kartı 6600XT olarak değiştirdiğinizde fiyat 13800TL oluyor. Monitörü de bütçenize göre ayarlarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı