15000TL sistem toplama

PSU gereksiz pahalı gibi geldi bana ama onun haricinde çiçek sistem.
Gereksiz pahalı değil, 750W ve gold sertifikası var. Kaliteli markaların dediğim özellikteki PSU'ları hep bu fiyatta zaten. Gidip 15.000 liraya dandik bir PSU almasını istemem.

Çok bir fark yok overclock ile aynı değerler elde edilebilir. Ayrıca 2080 Ti kısmına da çok zorlamaya gerek yok 2080S'de gayet iyi işler çıkarıyor.

Ekran kartını en üst model alıp kalanlarını en ucuzundan almışsın ona gülüyoruz...

En ucuzundan değil de fiyat performans diyelim 650W PSU 80 Plus yetecektir 3000 MHz RAM'de yeterli RAM Overclock'da yapabilir R5 3600 için sıvı soğutmamı koymalıyım bu sefer ben gülerim :).

En ucuzundan değil de fiyat performans diyelim 650W PSU 80 Plus yetecektir 3000 MHz RAM'de yeterli RAM Overclock'da yapabilir R5 3600 için sıvı soğutmamı koymalıyım bu sefer ben gülerim :).
15000 TL lik sisteme Ryzen 5 koymana gülüyorum. O kadar para verip dengesiz bir sistem istemem şahsen. Yıllar sonra bu kadar para verdiğim sistemde işlemci yüzünden oyunlarda sorun yaşarsam üzülürüm şahsen. Ayrıca 10-12 FPS için de Ekran kartına yüklenmeye gerek yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı