1500TL civarı connectgame indiriminden fare önerisi

Bütçe
1500

laloabim

Decapat
Son düzenleyen: Moderatör:
M3 4K devasa bir fare. Fingertip kullanman için basketbolcu eli lazım.

Dünden beri bu konu hakkında bende arayış içerisindeyim, XM2we öneren çok var ama sensörü diğerlerine göre geride kalıyor yenisi çıkmış ama satışı yok ülkemizde, kalite, sağlamlık olarak diğer ikisinden de iyi konumda. Tier listte genelde s seviye olarak gösteriyor XM2we, Darmoshark hala daha plastik aksamlarındaki sağlamlık soru işareti benim için ayrıca Motospeed'in alt markası olarak söylemler duydum Motospeed CK108 klavyem vardı elektrik aksamında sorun çıkmıştı ne neden oldu bilmiyorum kenarda duruyor 2 sene kadar bana eşlik etmişti bir sıkıntısı yoktu kalite anlamında. Darmoshark M3 4K ayrıca büyük bir mouse onun yerine Darmoshark m3s bakabilirsin şu anda onu inceliyorum bende bu konuda benim de yardıma ihtiyacım var mouse almayı planlıyorum ama ne alacağımı bilmiyorum. Delux M800 Pro benim de radarıma girdi izlediğim videolarda genelde meh olarak adlandırılan bir mouse ayrıca gecikmesi varmış öyle yorumlar var.

Dünden beri bu konu hakkında bende arayış içerisindeyim, XM2we öneren çok var ama sensörü diğerlerine göre geride kalıyor yenisi çıkmış ama satışı yok ülkemizde, kalite, sağlamlık olarak diğer ikisinden de iyi konumda. Tier listte genelde s seviye olarak gösteriyor XM2we, Darmoshark hala daha plastik aksamlarındaki sağlamlık soru işareti benim için ayrıca Motospeed'in alt markası olarak söylemler duydum Motospeed CK108 klavyem vardı elektrik aksamında sorun çıkmıştı ne neden oldu bilmiyorum kenarda duruyor 2 sene kadar bana eşlik etmişti bir sıkıntısı yoktu kalite anlamında. Darmoshark M3 4K ayrıca büyük bir mouse onun yerine Darmoshark m3s bakabilirsin şu anda onu inceliyorum bende bu konuda benim de yardıma ihtiyacım var mouse almayı planlıyorum ama ne alacağımı bilmiyorum. Delux M800 Pro benim de radarıma girdi izlediğim videolarda genelde meh olarak adlandırılan bir mouse ayrıca gecikmesi varmış öyle yorumlar var.

3370 ile 3395 arasında fark var, ama bu insanın fark edebileceği türde değil.

Motospeed, Finalmouse gibi karaborsada kapış kapış satılan magnezyum kasa fareleri üreten firma. Darmoshark ise daha F/P modeli. Darmoshark M3 ve N3'ün malzeme kalitesi çok kötü. Fakat M3 4K ve M3-S'in kalitesi beni şaşırtacak derecede iyiydi. Tek eksisi tıklama hissini beğenmedim. Wobble, pre travel, post travel önemli derecede vardı. Ayrıca tıklamalar gıcırtı yapıyor.

Endgame alınır bu bütçede.

3370 ile 3395 arasında fark var, ama bu insanın fark edebileceği türde değil.

Motospeed, finalmouse gibi karaborsada kapış kapış satılan magnezyum kasa fareleri üreten firma. Darmoshark ise daha F/P modeli. Darmoshark M3 ve N3'ün malzeme kalitesi çok kötü. Fakat M3 4K ve m3-s'in kalitesi beni şaşırtacak derecede iyiydi. Tek eksisi tıklama hissini beğenmedim. Wobble, pre travel, post travel önemli derecede vardı. Ayrıca tıklamalar gıcırtı yapıyor.

Endgame alınır bu bütçede.

Link atabiliyorsak eğer Japon bir abimizde sizin dediklerinizi söylüyor sağ sol cliklerde gıcırdama titreme var diyor m3s için. Endgame siparişi vereceğim gibi duruyor bende.

Link atabiliyorsak eğer Japon bir abimizde sizin dediklerinizi söylüyor sağ sol cliklerde gıcırdama titreme var diyor m3s için. Endgame siparişi vereceğim gibi duruyor bende.

Link atmanızda sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı