1500TL İle Canavar Hayali

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

umutbabaaaa

Hectopat
Makaleler
7
Benim bir arkadaşım var.
Arkadaşımın dediği şu 1500tl'ye 5sene sonraki oyunları ultra ayarlarda oynayacak sistem toplarım diyor.
Anlatamıyorum arkadaş 1sene'nin garantisi bile olmaz diyorum.Ama nafile ne dememi önerirsiniz ?
Arkadaşa sitenin url'sini atıcam o da anlasın olmaz.

Arkadaşından, geleceği görebildiğini kanıtlamasını iste. Kanıtlayamayacak ve kapak olacak :D

Söylememle anlamaz ki direk url vericem artık anlasın.
Şöyle söyledim ona 3000tl'lik sistem bile 1 hatta 2 yıl sonraki oyunlara garanti verebilir.Tabi anlayana :)

Yok canım abartmayalım, 3.000 TL sistem ile en kötü 3-4 sene giderin olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Orası doğru... Abi bu işlerin kesinliği yok yani bu soru bana artık çok saçma geliyor. Kimse bilemez kaç sene götüreceğini. İyi dediğimiz bir sistemi alıp kullanacaksınız yani. Şimdi elinizde Pentium 3'lü bilgisayar var, 2000 TL'ye güzel bir toplama alacaksınız, bu bilgisayar sizi 4 değilde 3 sene götüreceği için almayacak mısınız? Alıp gittiği kadar kullanacaksın abicim işte. Bu kadar basit. Kasmanın lüzumu yok. Sen, bütçendeki paranın alabileceği en iyi bileşenleri aldıysan maksimum ömrüne kadar götürür zaten o sistem seni...

O arkadaşını buraya yönlendirelim. :))
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı