1500TL kamera odaklı telefon önerisi

salih can

Hectopat
Daha fazla  
1500 lira civarı kamera odaklı bir telefon arıyorum. 5.5 inchten büyük tercih etmediğim için Mi A2'nin Türkiye'de büyük distribütörler tarafından satışı geçmesini beklemeyi düşünmüyorum. Mi A1 şu an için en iyi tercih gibi duruyor başka önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Meizu M6 Note en iyi tercihtir. Fakat ekran sorunu olduğunu söyleyenler var. Dikkat etmenizi öneririm. Mi A1 de Google Cam modu ile gayet iyi iş yapabiliyor.

Xiaomi kamera konusunda çok başarılı değil. Sony'nin o fiyat bandındaki telefonlarını araştırın. Ya da en mantıklısı 1300TL'ye telefon alın ve kendinize özellikleri iyi 2.el bir fotoğraf makinesi alın. Bende 300 dolarlık Türkiye'de satılmayan çok başarılı bir fotoğraf makinesi (modelini hatırlayınca düzenleme yaparım) var 250TL'ye bile satamıyorum.

Sony markasının Xperia telefonlarına bakmanızı tavsiye ederim, aynı sorundan ben de muzdaribim efdendim. Xperia serisi giriş seviyesinde bile oldukça iyi kamera deneyimleri sunuyor. Xa1 fiyat performans olarak alabileceğiniz en iyi telefon bence aradığınız özelliklere göre. Kalana para ile de ekipman ve ek lens alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı