1500TL koltuk önerisi

1500'e aldım bir hafta once 2000 olmuş saka gibi seduuna fena degıl uygun bir model bak bence.
Seduna Thunder Pro Yönetici Koltuğu | Ofis Sandalyesi | Hareketli Kol : Amazon.com.tr: Ev ve Yaşam burda var
https://www.hepsiburada.com/seduna-...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.70.4
daha ucuza buldum.

1500'e aldım bir hafta once 2000 olmuş saka gibi seduuna fena degıl uygun bir model bak bence.
Seduna Thunder Pro Yönetici Koltuğu | Ofis Sandalyesi | Hareketli Kol : Amazon.com.tr: Ev ve Yaşam burda var
Seduna Thunder Pro Yönetici Koltuğu | Ofis Sandalyesi | Hareketli Kol : Amazon.com.tr: Ev ve Yaşam

Bu nasıldır?

Misafir odanızdan veya salonunuzdan bedavaya tek kişilik koltuk alabilir ve arkanı yastıklarla destekleyebilirsin. 👍
Hocam aynı şekilde kullanmaktayım fakat arkamı ne kadar desteklersem destekleyeyim veya ne kadar koltuğu ileri itersem iteyim kesinlikle kambur kalıyorum.. Eğer uzuun uzun süreler PC başında kalmıyorsanız tercih edebilirsiniz fakat ben gibi oturunca kalkmak bilmeyen insanalr için pek tavsiye etmiyorum..

Geri
Yukarı