1500TL laptop önerisi

Daha fazla  
Arkadaslar başlıkta belirtiğim gibi en fazla 1500tl olsun. Oyun odaklı olsun biliyorum bu bütçeye fazla bir performans alamam ama olsun. Oynayacağım oyun ets2, csgo ve minecraft. Önerilerinizi bekliyorum iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartinda sondan ikinci rakam a dikkat et bu onemli 940 iyi bir kart yalniz casper kalitesi kendim bilirim. İçler acısı.

Eminim düşünmüşsün yalniz yine sorayim masaüstü almayai düşündün mü? En az iki kat performans farki olur. :)

Ekran kartinda sondan ikinci rakam a dikkat et bu onemli 940 iyi bir kart yalniz casper kalitesi kendim bilirim. İçler acısı.

Eminim düşünmüşsün yalniz yine sorayim masaüstü almayai düşündün mü? En az iki kat performans farki olur. :)
Biliyorum ancak o fiyata GT 940 lı başka cihaz bulamadım ben. Freedos olarak bulunabilir belki ama ben bu şekilde başka görmedim.

Ayrıca konuyu ben açmadım arkadaşa tavsiye verdim benim masaüstü bilgisayarımda var laptobumda var hatta biraz başım dertte laptopla şu sıralar :D

Ben de bu fiyat aralığında kardeşime laptop bakıyorum. Sizin önerdiğinizin özellikleri güzel, fakat işin ucunda Casper var ?

Casper tavsiye etmiyorum. Oyun da oynamak istiyorsanız bütçenizi 200 TL daha artırıp bunu alabilirsiniz:

Asus X556UJ-XO015D i5-6200U 4GB 500GB G920M 15.6" FreeDOS | sanalmarketim
Recep abi benimde değinmek istediğim nokta bu. Bakın 200 TL daha fazla dediniz hemde GT 920m ama Casper de GT 940m var hemde daha uygun. Bende Casper kullandım 4 sene gitti hatta GTX 320 vardı. Ama çok ısınıyordu. Zaten ısınmadan dolayı bozuldu ama altlık v.s kullanıldığında bu sorun aşılabilir bence.

Recep abi benimde değinmek istediğim nokta bu. Bakın 200 TL daha fazla dediniz hemde GT 920m ama Casper de GT 940m var hemde daha uygun. Bende Casper kullandım 4 sene gitti hatta GTX 320 vardı. Ama çok ısınıyordu. Zaten ısınmadan dolayı bozuldu ama altlık v.s kullanıldığında bu sorun aşılabilir bence.
Eğer sosyale "Neden Casper kullanmamalıyız" yazarsan neden Casper alınmayacağını anlarsın. Asus X550JK Alabilirsiniz. GTX850M var içinde.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı