1500TL masa önerisi

Bütçe
1500

PsikopatKoala

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, kasam ve monitörümü konumlandırabileceğim 1500TL'ye güzel sallantı yapmayacak 120x70 boyutlarında bir masa arıyorum. 60cm olan masalar biraz küçük geliyor.
(Boyut daha büyük olabilir küçük olmasın ama)

Son düzenleme:
Merhaba, kasam ve monitörümü konumlandırabileceğim 1500TL'ye güzel sallantı yapmayacak 120x70 boyutlarında bir masa arıyorum. 60cm olan masalar biraz küçük geliyor.
(Boyut daha büyük olabilir küçük olmasın ama)

Hocam bir marangoza gidip kendiniz yaptırmanızı öneririm internetteki masalar pek sağlam olmuyor hem kendi isteklerinize göre yaptırırsınız daha iyi olur. Ama o bütçeye yaparlar mı emin değilim.

Hocam bir marangoza gidip kendiniz yaptırmanızı öneririm internetteki masalar pek sağlam olmuyor hem kendi isteklerinize göre yaptırırsınız daha iyi olur. Ama o bütçeye yaparlar mı emin değilim.

Bütçe kısıtlı elimdeki masamı satıp alacağım zaten mordeka L çalışma masası var biraz daha enine büyük bir şey lazım bana

Şöyle bir şey olabilir.

Siyah olsa güzel olmaz mı odamın tümü ceviz rengi.

Arkadaşın önerdiği masayı aldım geçen hafta, gayet memnunum hocam. Daha önce marangoza gidip masa yaptırmış birisi olarak söylüyorum ucuz birşey yaptırdığında daha kötü oluyor marangozun yaptığı iş. Sağlam profil kullanırsa bu sefer internetteki modellerden daha pahalıya geliyor. Hiç marangozla uğraşmadan internetten birşey bulup biraz fazla para verip almak daha mantıklı. Aldığım masanın profilleri de gayet sağlam indirimde 1200 e aldım, arada bir %15 indirim oluyor takip edebilirsin. Yada biraz bütçeyi arttırabiliyorsan farklı modellere de bak. Dediğin gibi 60cm birazcık kısa kalabilir benim yerim biraz dar olduğu için 60x120 aldım ancak 70cm almak daha mantıklı olur.

Geri
Yukarı