1500TL Mekanik klavye önerisi

Bütçe
1500TL

Halfdan

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, mekanik klavye almak istiyorum. Bütçe sınırım 1500TL(küsuratlı olabilir sorun değil).

Asus ROG Scope RX Red kullandım, gayet iyidi. Tam olarak hangi oyunları oynayacağınızı ve nasıl bir klavye istediğinizi anlatırsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.

Asus Gaming TUF K5 tavsiyem fakat mekanik hisli.
Bende bu klavyeden vardı. Bir süre sonra w a s d tuşları kıtır kıtır bir his vermeye başladı. Mecbur değiştirdim. Yine yedekte duruyor. Bir ara detaylı bir tuş sökerek temizlik yapacağım ama sıvı teması vs. olmamasına rağmen böyle tuşa tam basmadan yarıda aniden sertleşiyor. Yazdıktan sonra bir bakıyorsun harf eksik :D Yordu yani zamanla. Mekaniğe geçtim.
HyperX Alloy Elite 2. Ama bunu öneririm.

Bende bu klavyeden vardı. Bir süre sonra w a s d tuşları kıtır kıtır bir his vermeye başladı. Mecbur değiştirdim. Yine yedekte duruyor. Bir ara detaylı bir tuş sökerek temizlik yapacağım ama sıvı teması vs. olmamasına rağmen böyle tuşa tam basmadan yarıda aniden sertleşiyor. Yazdıktan sonra bir bakıyorsun harf eksik :D Yordu yani zamanla. Mekaniğe geçtim.
HyperX Alloy Elite 2. Ama bunu öneririm.
Evet biraz çatırdama oluyor hızlı yazmaya çalışırken ama 3 yıldır sorunsuz kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı