1500TL monitör önerisi

Bütçe
0-1500

Caner2383

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Alınabilir. Ben LG kullanıyorum 144 hz modelini aşagı yukarı ayni ürünler bence çok fark oldugunu düşünmüyorum.

Merhaba dostlar, ben çoğunlukla CS:GO oynuyorum. Ghosting olmayan 144Hz ve üstü monitör önerebilir misiniz? Almayı düşündüğüm monitör:
Bu monitör çok daha iyi https://www.hepsiburada.com/viewson...cu-monitor-p-HBV00000F4VYS?magaza=Hepsiburada

165Hz, 1ms diyerek atlamayın lütfen, almak istediğiniz monitör TN panel, VA bile değil. Daha birçok eksi özellikleri var ikna olmazsanız sorabilirsiniz size sayabilirim. Aynı fiyata kat kat daha iyi 1ms GtG'ye sahip monitörü öneriyorum. Hertz farketmeksizin GtG özelliği sayesinde rakibinizi her zaman daha önce siz görürsünüz. Aşırı iyi fark edilebilir bir tepkime süresidir.

165Hz, 1ms diyerek atlamayın lütfen, almak istediğiniz monitör TN panel, VA bile değil. Daha birçok eksi özellikleri var ikna olmazsanız sorabilirsiniz size sayabilirim. Aynı fiyata kat kat daha iyi 1ms GtG'ye sahip monitörü öneriyorum. Hertz fark etmeksizin GtG özelliği sayesinde rakibinizi her zaman daha önce siz görürsünüz. Aşırı iyi fark edilebilir bir tepkime süresidir.

Teşekkürler.

Geri
Yukarı