1500TL mouse önerisi

Bütçe
1500
Son düzenleme:
Genellikle palm grip olmazsa fingertip grip kullanabiliyorum. Kablosuz olursa iyi olur.

Buyrun.
Yapmayın hocam..

Oooooo çok pardon o arada kaynamış onu atmamıştım ben pardon pardon çok çok özür hemen düzeltiyim. Ne kopyalamışım yanlışlıkla ne atmışım pardon vallahi. Delux M800'ü atacaktım sıraya koymuştum diğer açtıklarımı yapıştırmışım. Sen atmışsın yine de ellerine sağlık hatamı düzelttiğin için.

Buyurun.

Yapmayın hocam.

Hocam VXE R1 SE veya normali ile Darmoshark m3s ile karşılaştırırsak hangisi daha iyi veya kronik sıkıntısı falan var mı?
Delux M800 Pro da kopma var diye duymuştum sanki ve Connectgame sıkıntı çıkardığı için Wraith daha mantıklı diye düşünüyorum.

Hocam VXE R1 SE veya normali ile Darmoshark m3s ile karşılaştırırsak hangisi daha iyi veya kronik sıkıntısı falan var mı?
Delux M800 Pro da kopma var diye duymuştum sanki ve Connectgame sıkıntı çıkardığı için Wraith daha mantıklı diye düşünüyorum.
Darmoshark sizin için daha mantıklı şuan hocam. Biraz daha küçük olsaydı R1 se önerirdim sensör olarak vs daha iyi m3s zaten.

Darmoshark sizin için daha mantıklı şu an hocam. Biraz daha küçük olsaydı R1 SE önerirdim sensör olarak vs daha iyi m3s zaten.

Yardımınız için sağ olun hocam. Şu an G102 kullandığım için ne kullansam elime güzel gelecek :D.

Darmoshark sizin için daha mantıklı şu an hocam. Biraz daha küçük olsaydı R1 SE önerirdim sensör olarak vs daha iyi m3s zaten.

Hocam son bir sıkıntım var biraz daha arttırıp dareu A950 4K almak da aklımı çelmiyor değil.
Darmoshark alırsam dareu yerine içimde kalır gibi hissediyorum. Connectgame ilgilenmediği için de korkmuyor değilim. Çok arada kaldım.

Son düzenleme:
Yardımınız için sağ olun hocam. Şu an G102 kullandığım için ne kullansam elime güzel gelecek :D.

Hocam son bir sıkıntım var biraz daha arttırıp dareu A950 4K almak da aklımı çelmiyor değil.
Darmoshark alırsam dareu yerine içimde kalır gibi hissediyorum. Connectgame ilgilenmediği için de korkmuyor değilim. Çok arada kaldım.
Ben A950 Pro 4k alırdım rahat rahat söyleyerbilirim bunu.

Geri
Yukarı