1500TL mouse önerisi

evrN

Hectopat
Merhaba ilk olarak 1500TL param var ve şu an kullandığım Bloody ES5'i ani reflekslerde atlama yaptığı için değiştirmek istiyorum.

Bloody ES5 ve ASUS ROG Gladius 2 Origin elime ve tutuş poziyonuma tam oturuyor.

Eski farem olan Gladius 2 Origin'i bazı sebeplerden dolayı satmak zorunda kalmıştım ve ondan çok memnundum. Fiyatlarına baktığımda 2.el Gladius 2 Origin'in fiyatı 1000TL+ civarında. İnternet kafeye gittiğimde Zowie'nin bir faresini kullanmıştım simetrik bir fareydi tutuş hissiyatı vs hoşuma gitti ancak hangi model olduğunu araştırsamda bulamadım.

Sonuç olarak 2.el Gladius 2 Origin'e 1000TL+ verilir mi? Varsa 1500TL'ye kadar sıfır veya temiz ikinci el önerilerinizi beklerim.

Merhaba ilk olarak 1500TL param var ve şu an kullandığım Bloody ES5'i ani reflekslerde atlama yaptığı için değiştirmek istiyorum.

Bloody ES5 ve ASUS ROG Gladius 2 Origin elime ve tutuş poziyonuma tam oturuyor.

Eski farem olan Gladius 2 Origin'i bazı sebeplerden dolayı satmak zorunda kalmıştım ve ondan çok memnundum. Fiyatlarına baktığımda 2.el Gladius 2 Origin'in fiyatı 1000TL+ civarında. İnternet kafeye gittiğimde Zowie'nin bir faresini kullanmıştım simetrik bir fareydi tutuş hissiyatı vs hoşuma gitti ancak hangi model olduğunu araştırsamda bulamadım.

Sonuç olarak 2.el Gladius 2 Origin'e 1000TL+ verilir mi? Varsa 1500TL'ye kadar sıfır veya temiz ikinci el önerilerinizi beklerim.
Gladius 2 kadar kaliteli midir bilmiyorum ama Asus Rog Keris önerebilirim.. Bir bakın isterseniz

Bunu almanızı öneririm.

Gladius 2 kadar kaliteli midir bilmiyorum ama ASUS ROG Keris önerebilirim. Bir bakın isterseniz.

ROG Keris önermem. 1600 TL eden bir model değil.

Bunu almanızı öneririm.

ROG Keris önermem. 1600 TL eden bir model değil.
Hocam WraithEsporst'u biliyorum daha önce skatez almıştım ancak bu attığınız model kendilerinin çıkarttığı bir model mi? Yani herhangi bir siteden veya mağazadan da tedarik edebiliyor muyuz?

Hocam wraithesporst'u biliyorum daha önce skatez almıştım ancak bu attığınız model kendilerinin çıkarttığı bir model mi? Yani herhangi bir siteden veya mağazadan da tedarik edebiliyor muyuz?

Bir mağazadan tedarik edebilir misiniz bilmiyorum. Evet kendilerinin çıkardığı bir model kendisi attackshark X3 rakip bir model X3 ile aralarında birkaç fark bulunmakta R1 adlı modelin iç ve dış malzeme kalitesi falan daha iyidir tercih edebilirsiniz.

Tek alım yolu kendi sitesi diye biliyorum.

Hocam WraithEsporst'u biliyorum daha önce skatez almıştım ancak bu attığınız model kendilerinin çıkarttığı bir model mi? Yani herhangi bir siteden veya mağazadan da tedarik edebiliyor muyuz?
Daha önce G Pro Superlight X'de kullanmıştım ancak elim rahat etmediği için onu elden çıkartmıştım ve attığınız mouse ile benziyor. Şuanda piyasada yeni olan bir marka almaya pek sıcak bakmıyorum açıkça yani daha bilindik markalar olursa iyi olur bütçe +500'ü zorlar.

Daha önce G Pro Superlight X'de kullanmıştım ancak elim rahat etmediği için onu elden çıkartmıştım ve attığınız mouse ile benziyor. Şuanda piyasada yeni olan bir marka almaya pek sıcak bakmıyorum açıkça yani daha bilindik markalar olursa iyi olur bütçe +500'ü zorlar.
Bilindik bir marka zaten yurtdışında. Bizde pek bilinen bir marka değil.

Bilindik bir marka zaten yurt dışında. Bizde pek bilinen bir marka değil.

O halde bütçe artarsanız bu modellere bir bakın derim.

Dragonfly olan model r1'den biraz daha büyük bir model.

O halde bütçe artarsanız bu modellere bir bakın derim.

Dragonfly olan model r1'den biraz daha büyük bir model.
Anladım. Bu attıklarınız kablosuz ve ultra hafif modeller diye geçiyor sanırsam. Hafif ve hafif olması işin değişik bir plastik kullanılan farelere (G Pro Superlight) pek alışamadığım için satmıştım dediğim gibi. Attığınız tüm modeller aklımda eğer bahsettiğim gibi birşey bulamazsam son attığınızı alıcam.

Geri
Yukarı