1500TL PS4 mü yoksa 6100 ve GTX 970 olan sisteme yükseltme mi?

Fırat Yapıcı

Kilopat
Yer
Fethiye/Muğla
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
Merhaba arkadaşlar. Şu an GTX 970 ve 6100 kullandığım sistemim mevcut. Anakart H100 pro vd modeli anakart kullanıyorum ek olarak 8 GB RAM var. Bu sistemi yükselteyim mi yoksa PS4 mü alayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum oynayacağım oyuna göre değişir ama şunu unutma 3000TL'lik bir bilgisayar ile PS4'ün fiyatı aynıdır. Sen 3 sene oyun oynacayacaksın ve oyun fiyatlar 100-150 lira, yani az oyun oynasan bile 3 sene sonra kendi fiyatından fazla para harcayacaksın. PC düşük bütçeli için iyidir fakat senin hayalindeki oyun Uncharte, İnFamous ise PS4 almalısın.

Merhaba arkadaşlar. Şu an GTX 970 ve 6100 kullandığım sistemim mevcut. Anakart H100 pro vd modeli anakart kullanıyorum ek olarak 8 GB RAM var. Bu sistemi yükselteyim mi yoksa PS4 mü alayım?
Valla hocam, konsolları nedeni bilinmez, pek sevmem. Aynı fiyata bir sistem dizseniz, daha çok performans verecektir PS4'e kıyasla. Ayrıca her yıl online oynamak için para vermeniz gerekir, onu geçtim, oyunlar daha pahalı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı