1500TL sıvı soğutma önerisi

Öne takmak istesem kasanın fanlarını sökmem mi gerekir? Yoksa radyatörü kasa fanlarıyla radyatör fanları arasına mı koymam gerekir?

O zaman ben 240mm mi yoksa 360mm mi ona karar vereyim önce :). Ancak bu önerdiğinizin görüntüsünü pek beğenemedim. Galahad'ın 240'lığını alsam daha iyi olmaz mı? Ya da ilk mesajım da attığım DeepCool'un modeli daha uygun ve görüntüsü aşırı hoşuma gitti onu mu almak mantıklı olur?

O fanları çıkarıp ikisini üste takın. 360mm alın bu arada. Çok daha iyi olur.

Bu da şık bir soğutucu değerlendireceğim teşekkür ederim.

Kasam Aerocool Airhawk Duo. Ön kısımda 360mm radyatör desteği bulunuyor. Üste ise 240mm desteği var.

Aerocool Airhawk Duo kasam var ön kısma bağlamak istemiyorum pek üste 240mm takabiliyorum. Galahad'ın 240mm modelini almak mantıklı olur mu? Yoksa 360 alıp ön tarafa monte etmek mi mantıklı?

Hocam benim önerimi yok sayın. Kasanızla uyumlu değil.

Hayır kasanın önündeki fanları çıkaracaksınız. İki tanesini üste takarsınız biri boşta kalır.

Kafama takılan tek bir nokta kaldı. Benim kasanın önünde ki fanlarım 200mm. Eğer bunları sökersem takabileceğim bi yer de yok. Üst kısma maksimum 140mm fan takabiliyorum. Buna rağmen 360mm alacaksam ekstra 2 adet daha fan almak gerekli olur mu?

Kafama takılan tek bir nokta kaldı. Benim kasanın önünde ki fanlarım 200mm. Eğer bunları sökersem takabileceğim bi yer de yok. Üst kısma maksimum 140mm fan takabiliyorum. Buna rağmen 360mm alacaksam ekstra 2 adet daha fan almak gerekli olur mu?

Gerek yok.

Geri
Yukarı