1500TL'ye Assetto Corsa için direksiyon seti önerisi

Kiviiigg

Centipat
Daha fazla  
Bütçem en fazla 1500TL ikinci el olabilir, direksiyon seti önerebilir misiniz? Assetto Corsa'da kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Assetto Corsa için en az DFGT lazım 1500 TL ile Logitech Momo vs alırsınız oda tam keyif vermez bütçeyi 2200 civarına getirirseniz temiz DFGT bulabilirsiniz. Yok bu kadar diyorsanız kaliteli bir gamepad alın çok daha keyifli olur.

Gamepad ile araba sürmek bana zevk vermiyor o yüzden direksiyon seti düşünmüştüm çok pahalanmış hepsi

Az bütçe koyup bence ikinci el DFGT bak.

DFGT aşağısı alınmaz diyorsunuz yani

Assetto Corsa için en az DFGT lazım 1500 TL ile Logitech Momo vs alırsınız oda tam keyif vermez bütçeyi 2200 civarına getirirseniz temiz DFGT bulabilirsiniz. Yok bu kadar diyorsanız kaliteli bir gamepad alın çok daha keyifli olur.
DFGT'lere baktım 3000tl civarında bütçemin 2 katı o kadar para bulabilirmiyim bilmiyorum başka öneriniz yok mu bu fiyata

Son düzenleme:
DFGT'lere baktım 3000TL civarında bütçemin 2 katı o kadar para bulabilir miyim bilmiyorum başka öneriniz yok mu bu fiyata.

O fiyata başka adamakıllı direksiyon yok 90 derece direksiyon dolu DFGT aşağısı alınmaz hiç almayın daha iyi 3000 TL değil de 2500 civarı ilanlar var onları sağlam pazarlıkla 2200 seviyesine getirebilirsin.

O fiyata başka adamakıllı direksiyon yok 90 derece direksiyon dolu DFGT aşağısı alınmaz hiç almayın daha iyi 3000 TL değil de 2500 civarı ilanlar var onları sağlam pazarlıkla 2200 seviyesine getirebilirsin.

Anladım para biriktireceğim o zaman DFGT için teşekkürler.

Alırken cihazı test edin direksiyon çevirirken aşırı derecede takır tukur yapıyorsa almayın tamir görmüştür. Pedalları kontrol edin tam gaz yarım gaz vererek.

Tamamdır dikkat ederim alırken.
Şimdilik DFGT almam biraz zor bütçem yetişmiyor ama bakalım hayırlısı.

Geri
Yukarı