1500TL'ye kadar kaliteli modem tavsiyesi

Normalde direk ana routerdan yukarıdaki bilgisayara kablo çekmeyi düşünüyordum. Öyle olunca hız kaybı oluyor dendi o yüzden sordum. Yoksa direk bilgisayara da çekebilirim.

Hiçbir hız kaybı olmaz kabloluda Superonline bıza yerlerde bina girişne kadar fiberi getirip daireye CAT6 kablo ile veriyor.
Ve hız kaybı olmuyor.

Senin fiber kablo evin içinde seninkinde hiç olmaz.
Sadece kullandığın kablo CAT6 ya da CAT5e olsun yeter.
Düz CAT5 almayın.

Hiçbir hız kaybı olmaz kabloluda Superonline bıza yerlerde bina girişne kadar fiberi getirip daireye CAT6 kablo ile veriyor.
Ve hız kaybı olmuyor.

Senin fiber kablo evin içinde seninkinde hiç olmaz.
Sadece kullandığın kablo CAT6 ya da CAT5e olsun yeter.
Düz CAT5 almayın.

Bu ürünün 2M olanını kullanıyordum normalde o zaman daha uzununu alıp ne modem ne de Router almama gerek kalmayacak sanırım. Yada varsa daha kaliteli bildiğiniz bir kablo onu da alabilirim.

Bu ürünün 2M olanını kullanıyordum normalde o zaman daha uzununu alıp ne modem ne de router almama gerek kalmayacak sanırım. ya da varsa daha kaliteli bildiğiniz bir kablo onu da alabilirim.

10 mt yeterse bu iyidir.

10 mt yeterse bu iyidir.
27m yani 30m gerekiyormuş ben başka kablo bakayım. Bütün cevaplarınız için ayrı ayrı çok teşekkür ederim iyi forumlar dilerim :)

CAT6 olsunda elektrikçidede yaptırsanız sorun olmaz.
Rica ederim konuyu çözüldü olarak raporlayabilirsiniz.
Raporladım ama öneri konusu olduğu için olmuyormuş.
Teşekkür ederim :)
Keenetic'in modem + routerleri iyidir memnun kalırsınız.

Üst kata Wi-Fi sorunu için router takmaya karar verdim. Kablolu bağlantı yapıp routerdan kendi bilgisayarıma kablolu bağlantı yapacağım bunu yapabilir miyim? Yani Superonline routerına başka bir router bağlayıp taktığım routerdan hem kablolu hem kablosuz bağlantı sağlayabilir miyim?
Wi-Fi 6 destekli olduğu için bu modeli beğendim ancak varsa farklı bildiğiniz onu da öğrenmek isterim RT-AX55 WIFI6 DualBand-Gaming-AiProtection-VPN-Bandwith Ayar-Beamforming-Router-Access Point : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Son düzenleme:
Raporladım ama öneri konusu olduğu için olmuyormuş.

Teşekkür ederim :)

Üst kata Wi-Fi sorunu için router takmaya karar verdim. Kablolu bağlantı yapıp routerdan kendi bilgisayarıma kablolu bağlantı yapacağım bunu yapabilir miyim? Yani Superonline routerına başka bir router bağlayıp taktığım routerdan hem kablolu hem kablosuz bağlantı sağlayabilir miyim?
Wi-Fi 6 destekli olduğu için bu modeli beğendim ancak varsa farklı bildiğiniz onu da öğrenmek isterim RT-AX55 WIFI6 DualBand-Gaming-AiProtection-VPN-Bandwith Ayar-Beamforming-Router-Access Point : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Ana routerden yukarıya kablo ile interneti verip linkte verdiğinizi cihaz ile hem kablolu hem kablosuz internet kullanabilirsiniz.
AX55'ler iyi modellerdir alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı