1500TL'ye kadar kulaklık önerisi

Bütçe
1500 TL

TİİK

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Tulpar V23.3.4 (almayın aldırmayın)
Merhaba, rahat, cızırtısız, terletmeyen ve mikrofonu güzel olan bir kulaklık almayı düşünüyorum. Çok fazla FPS oyunu oynamadığımdan ses kasma özelliği biraz arka planda kalabilir. USB çıkışlı olması gerekli çünkü dizüstü bilgisayarımın jak girişinde sorun olduğunu düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.

Alınmaz. Dip ses sorunu var. İade ediyorsunuz bir daha alıyorsunuz sonra 2-3 ay sonra yine dip ses sorunu oluyor. Bu bütçede alınmaz yani bütçe 1000tl olsaydı bende bunu önerirdim şimdi abartı olarakta anlaşılmasın. Ses kalitesi olarakta daha kötü. Mikrofonları az çok benzer. Rampage bu kulaklığı Fury ile beraber üretti normal bir rampage değil logo bas gönder yapmıyor. @Error

Eğer HS55 indirimde olsaydı o da düşünülebilirdi mikrofona çok önem veriyorsunuz anladığım kadarıyla.

Alınmaz. Dip ses sorunu var. İade ediyorsunuz bir daha alıyorsunuz sonra 2-3 ay sonra yine dip ses sorunu oluyor. Bu bütçede alınmaz yani bütçe 1000TL olsaydı bende bunu önerirdim şimdi abartı olarak da anlaşılmasın. Ses kalitesi olarak da daha kötü. Mikrofonları az çok benzer. Rampage bu kulaklığı Fury ile beraber üretti normal bir Rampage değil logo bas gönder yapmıyor. @Error

Eğer HS55 indirimde olsaydı o da düşünülebilirdi mikrofona çok önem veriyorsunuz anladığım kadarıyla.

Hocam sizce bu kulaklık iyi midir?

Alınmaz. Dip ses sorunu var. İade ediyorsunuz bir daha alıyorsunuz sonra 2-3 ay sonra yine dip ses sorunu oluyor. Bu bütçede alınmaz yani bütçe 1000TL olsaydı bende bunu önerirdim şimdi abartı olarak da anlaşılmasın. Ses kalitesi olarak da daha kötü. Mikrofonları az çok benzer. Rampage bu kulaklığı Fury ile beraber üretti normal bir Rampage değil logo bas gönder yapmıyor. @Error

Alınmaz derken sadece bu bütçede alınmaz. Bütçe 1000TL ise Rampage almaktan iyidir bu ürün.

Hocam sizce bu kulaklık iyi midir?

İyi fakat 3.5 mm jack girişli siz istemiyorsunuz.

Alınmaz derken sadece bu bütçede alınmaz. Bütçe 1000TL ise Rampage almaktan iyidir bu ürün.

USB sanmıştım hocam fark etmemişim.

Hocam o zaman RAMPAGE RM-F5 FURY-X SİYAH/YEŞİL USB 7.1 GAMİNG OYUNCU MİKROFONLU KULAKLIK fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da pawen hocamın attığı kulaklığı düşüneceğim ama diğer üyelerinde görmesi için biraz bekliyeceğim yardımınız için teşekkürler.

Alınmaz. Dip ses sorunu var. İade ediyorsunuz bir daha alıyorsunuz sonra 2-3 ay sonra yine dip ses sorunu oluyor. Bu bütçede alınmaz yani bütçe 1000tl olsaydı bende bunu önerirdim şimdi abartı olarakta anlaşılmasın. Ses kalitesi olarakta daha kötü. Mikrofonları az çok benzer. Rampage bu kulaklığı Fury ile beraber üretti normal bir rampage değil logo bas gönder yapmıyor. @Error

Ben aldım dip ses sorunu vs. yok

Ben aldım dip ses sorunu vs. yok
En azından şimdilik

Geri
Yukarı