1500TL'ye kadar mekanik klavye önerisi

Bütçe
1500

TheDroplex

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bir süredir mekanik klavye araştırması yapıyorum fakat, içime sinen bir klavye olmadı. Rampage'in KBR-96 Ultimate modelini beğenmiştim onunla alakalı da birkaç arkadaş sorun yaşamış ama çevremde uzun süredir kullanan ve tık sorun yaşamayan insanlar var, farklı tavsiyeleriniz önerileriniz var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bunu alabilirsin indirime girdi. 1200 TL'ydi normalde fiyatini sonuna kadar hak ediyor.

Bunu alabilirsin indirime girdi. 1200 TL'ydi normalde fiyatini sonuna kadar hak ediyor.
Vergi vs katılmış hali ne kadar? Bunlar hariçse fiyatı neredeyse 2 katı oluyor.

Vergi dahil 1080 TL civari oluyor.

Hatta bu kampanyayla beraber 980 TL civarına geliyor sanırım. Bir de bir arkadaş sipariş etmiş 80x30 cm mouse pad hediyesiyle geliyormuş (az önce sipariş verdi ilk kullanıcı)

Son düzenleme:
Ellerim biraz büyük olduğu için MK61 çok mantıklı kalmayabilir ama biraz baktıktan sonra sanırım MKW100 alacağım öneriler için teşekkürler.

Ellerim biraz büyük olduğu için MK61 çok mantıklı kalmayabilir ama biraz baktıktan sonra sanırım MKW100 alacağım öneriler için teşekkürler.
MKW 100 yarım enter. İngilizce klavye. Red switch, TTC switch. Bilek desteği diğerlerine göre alçak.

Gk50'de sanırım Kailh Switch varmış, mkw100'e göre bir tık daha sorun yaşatma olanağı yüksek bir Switch diye okudum yine forumlardan, az önce sipariş verdim mkw100'ü İngilizce olması çok sorun değil bilek desteğinin pek işe yaramadığını okumuştum normal şartlarda gönlüm Blue Switch'den yanaydı ama hem HyperX hem de Red Switch ve buna rağmen fiyat 1300-1400 bantlarında benim de kafama yattı teşekkürler tekrardan kullandıkça güncellerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı