1500TL'ye Ryzen 5 3500 alınır mı?

BerserkSeverim

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar forumdan buldum 1500TL'ye anlaştık gibi. Yanında termal macun da gönderebileceğini söyledi. Ben RX 6600 almıştım fakat işlemcimle aşırı darboağz yapıyor değiştirmem gerektiğini biliyordum zaten. Ryzen 5 3600 almak istiyorum ama 1900TL civarında geziyor aralarında performans olarak çok fark yoksa bu fiyata alınır mı? Darboğaz olmaz diye biliyorum ama yine de sormak istedim. Bir de arkadaş test istersem yapabileceğini söyledi hangi testleri yaptırmam yeterli?

Ortalama 70 80 derecelerde çalışıyor ama kasanız mesh değilse sorun yaratabilir. Kapak açık kullanırsanız çok tozlanır. Ama idare edecektir merak etmeyin.

Ortalama 70 80 derecelerde çalışıyor ama kasanız mesh değilse sorun yaratabilir. Kapak açık kullanırsanız çok tozlanır. Ama idare edecektir merak etmeyin.

Peki 3600 ile aralarında çok fark var mı? Öğrenciyim bütün paramı da harcamak istemiyorum fiyat da uygun ben teklif ettim kabul etti zaten satan arkadaş. RX 6600 ile uyumlu olur değil mi? Darboğaz olsun istemem de.

Bir de kutulu fanlı mı diye sordum şöyle dedi arkadaş: Tray olarak almıştım stok fan mevcut kutusu da karton kutu içinde plaket şeklinde geldi.

Peki 3600 ile aralarında çok fark var mı? Öğrenciyim bütün paramı da harcamak istemiyorum fiyat da uygun ben teklif ettim kabul etti zaten satan arkadaş. RX 6600 ile uyumlu olur değil mi? Darboğaz olsun istemem de.

Bir de kutulu fanlı mı diye sordum şöyle dedi arkadaş: Tray olarak almıştım stok fan mevcut kutusu da karton kutu içinde plaket şeklinde geldi.
3500 ile darboğaz yapacağını pek düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı