1500TL'ye sistem önerisi

Amd Powercolor

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar babam dedi bu sene başarılı olursan 1500 tl parçaları alır masaüstü kasası toplarız dedi.

Ama parçaları sen alırsın montaj benim dedi.

Bi laptopum var i3 3110m 4 gb ram intel hd 4000 bunu satalım dedim e okulda işleri varmış.

1. Amd İşlemci istiyorum.
  2. GTX 650 ve üstü olması zorunlu watch dogs veriyolarmış :)
  3. RAM: 8 gb olacak
  4. Kasaya 120 tl den fazla 1 kr fazla vermem.

Hadi Bakalım

1500Tl' ye 8gb ram saçmalık olacaktır. Ekran kartına yüklenebilmek açısından İntel daha ucuza geleceğinden İntel seçtim. Sanırım bu fiyata daha iyi bir sistem yapılamaz ^^.
sistem3.png

Merhaba. Belliki arkadaşımız bu konularda biraz bilgisiz. Sosyal de konularda yardım isteyen arkadaşlara bütçesine göre en iyi sistemi önermeye çalışıyorum. Arkadaşımız birazcık AMD sevdalısı olduğu için böyle istemiş sanırım. İntelden alıcağı performansta aynı olacaktır. Arkadaşımız bir oyun kampanyası için Nvidia kart istemiş fakat Gtx 760 2Gb lık modelini almak yerine aynı performansı verecek R9 280 var. Hem daha ucuz hem de 3Gb lik Vrami var :) . Gelelim diğer konuya kasa ve güç kaynağı. Bence RC k350 modeli bu sistem için alınabilecek en iyi f/p ürünüdür. Bu forumda Everest ve Casper asla önerilmeyecek 2 markadır ^^. 349 liralık kasa koyup, sizin sistemimiz ile aynı performansı verecek ve 100TL daha ucuz olacak bir sistem kurmam büyük saçmalık olmuş özür diliyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı