150TL altı membran oyuncu klavye önerisi

@yaraliordek rush RK-136 155TL. Ayrıca sese duyarlı, 34 farklı renk seçeneği var LED değil RGB klavye. White Switch var.

White Switch dediği membrane olmasın? Ayrıca ses renk bunlar bahane. sen görünüşü beğendiğin için almak istiyorsun. Rush kaliteli bir marka değil ben önermiyorum. param çok yenisini alabilirim diyorsan al.

@yaraliordek videolarda klavye tuşunu açıp göstermiyor kimse sanırım membran fakat mekanik gibi sesi var.
@yaraliordek ayrıyeten yarı mekanik hisli demek istiyorum. Var mıdır böyle bir klavye önerin?

Sen tam olarak ne arıyorsun? Membrane bütün klavyelere mekanik hisli etiketini yapıştırıp geçiyorlar. Ben sana gerçek bir Blue Switch klavye attım. Bütçenin biraz arttırıp onu alabilirsin. ya da Gamenote al.

@yaraliordek Membran klavyelere basıyorlar öyle yapıyolar haklısın. Bana Düzgün bi Yarı Mekanik klavye lazım tam Mekanik istemiyorum.
@yaraliordek sence MF Product Strike 0564'ü mü alayım yoksa 0570 modelini mi alayım? 2'side Blue Switch sadece aralarında 10TL fark var.

Son düzenleme:
@yaraliordek membran klavyelere basıyorlar öyle yapıyorlar haklısın. Bana düzgün bir yarı mekanik klavye lazım tam mekanik istemiyorum.
@yaraliordek sence MF product Strike 0564'ü mü alayım yoksa 0570 modelini mi alayım? 2'side Blue Switch sadece aralarında 10TL fark var.

0564 olanı alabilirsin.

KB487l önerdim beğenmedi MF productın dış malzeme kalitesi iyi değil ama iç yapısı çok kaliteli.

Hocam ne olduğu belli olmayan bir klavye. Switch markasını bile bulamadım internette. Bu kadar ucuz olupta sorun çıkarmayan mekanik klavye görmedim. Membran tavsiye ederim. Maksimum 3 ay dayanacak klavyeye bu kadar para vermek saçma olur.

Hocam ne olduğu belli olmayan bir klavye. Switch markasını bile bulamadım internette. Bu kadar ucuz olupta sorun çıkarmayan mekanik klavye görmedim. Membran tavsiye ederim. Maksimum 3 ay dayanacak klavyeye bu kadar para vermek saçma olur.

Ne kadar ekmek o kadar köfte. Gamenote daha iyi ama istemiyor.

Geri
Yukarı