150TL fare önerisi

ZereX

Decapat
Daha fazla  
Şu anki mouse çok ses cıkarıyor ve dandik.

Çok ses çıkarmayan ve performansı iyi olan bir mouse arıyorum. Hemen bozulmasını istemiyorum. 100, 150TL civarı olursa güzel olur.

Birkaç gün önce Philips'in Bluetooth mouse'unh aldım, aşır sessiz Bluetoothlu düşünüyorsankz link atabilirim. Ayrıca sessiz bir mouse'u 250TL aşağısına alamazsınız.

Şu anki mouse çok ses cıkarıyor ve dandik.

Çok ses çıkarmayan ve performansı iyi olan bir mouse arıyorum. Hemen bozulmasını istemiyorum. 100, 150TL civarı olursa güzel olur.

150 TL'ye düzgün ikinci el bulabilirsin ya da azıcık eklerim diyorsan Rampage'nin alt segment fareleri var çok önermem ama işini görecektir diye tahmin ediyorum 400 lira yaparsan direk SteelSeries Rival 3 almalısın.

1674774145217.png

100-150TL'ye anca sessiz ve performansı yüksek bu fareyi alırsın bütceni 250-300e çıkarmanı tavsiye ederim

Hocam oyun için diyorsan arkadaşların tavsiye ettiklerine bakabilirsin ama günlük diyorsan A101 mouse si. Kaç kere düşürdüm hala çalışıyor bazen sapma yapıyor pili çıkar tak yapınca düzeliyor. Bir ara üst kapağı çıktı yere düşünce (sert düştü) geri taktım şu an hiçbir sorun yok. Memnunum fiyatı 35 TL veya daha ucuzdur. (çok bilmişler gelmeden ben kaçayım)
Çok bilmişler: A101 faresi O, bir halta yaramaz😭

Geri
Yukarı