150TL kulak içi kulaklık önerisi

berkand25

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben oyun için ve özellikle ses kasmak için bir kulaklık arıyorum. Önceden JBL C100 kullanıyordum, ses kasma ve ses kalitesi olarak çok iyiydi.
Rica edersem 150TL'ye fiyatına değecek bir kulaklık önerir misiniz? (Kaba olmadığı sürece kulak üstü de olabilir.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunlarda ses kasmak için kulaküstü almanız daha iyi olur bence.

Yine de kulakiçi isterseniz:

Oyunlarda ses kasmak için kulak üstü almanız daha iyi olur bence.

Hocam kulak üstü severim ama aşırı terleme yapıyor, bir de yazın 45 derece sıcaklıkta ısıyı beynimde hissediyorum.
Yine de kulak içi isterseniz:

Teşekkürler değerlendireceğim.

Hocam peki bunu mu yoksa Rampage K29 thunder mı önerirsiniz?
Gamenote öneririm. Rampage pek iyi değil. Alternatif olarak şuna da bakabilirsin:

Gamenote ile arasında pek fark yok, beğendiğinizi alın.

Hocam son olarak rahatsız ediyorum, bunun yerine herhangi bir JBL önerir misiniz?
@Samotne Ciasteczka

JBL düşük bütçede pek iyi değil diye biliyorum. Yaklaşık 1 yıldır C100 modelini kullanıyorum, mikrofonu berbat, dip ses var, dışarıya ses veriyor ve ses seviyesi çok düşük. Diğer modellerini kullanmadığım için yorum yapmam pek doğru olmaz.

Hocam son olarak rahatsız ediyorum, bunun yerine herhangi bir JBL önerir misiniz?
Asla önermem, bu fiyattaki kulak içi JBL kulaklıklardan uzak durun hem kalitesiz hem de fiyatına göre iyi ses verdiği söylenemez. CX 80s kullanıyorum ses kalitesi gayet iyi, bazı kullanıcılar kablosunun narin olduğunu söylemiş ama nerdeyse 3 ay olacak ve hiçbir sorun yaşamadım.

Gamenote öneririm. Rampage pek iyi değil. Alternatif olarak şuna da bakabilirsin:

Gamenote ile arasında pek fark yok, beğendiğinizi alın.

Ama bu çift jak çıkışlı ben laptop kullanıyorum.

Geri
Yukarı