300 TL TWS kulaklık tavsiyesi

Lady Hellbender

Kilopat
Merhaba.

Bütçem en fazla 150 TL ve anneme alacağım. Birkaç tane kulaklık buldum fakat bu tip TWS kulaklık konusunda az çok bilgim olduğu için kararsız kaldım. Tercihlerim arasındaki kulaklıklar:
  • Haylou GT1 Pro:
  • Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2:

Listelediğim iki kulaklıkları arasında kaldım ama daha iyi önerisi olan varsa lütfen nedeniyle birlikte öneride bulunabilirseniz sevinirim. Kullanım amaçları ise telefondan müzik ve telefon görüşmelerinde, laptop ile Zoom veya Skype görüşmelerinde ve spor alanlarında kullanılacak.

Son düzenleme:
Haylou T15 modeline de bakabilirsiniz. Ses seviyesi bakımından segmentinin en iyisi. Bass güzel ve müzik kalitesi olarak da idare eder. Şarjı telefonda %60 seviyesinde 4 5 saat, bilgisayarda %50 seviyesinde 3.5 4 saat gidiyor. Arada bağlantı sorunları oluyor, (birbirini algılamama gibi sorunlar) kapat aç yaptığınızda veya bağlantıyı tekrar sağladığınızda düzeliyor. Başka merak ettiğiniz bir şey varsa buyurun.

Haylou T15 modeline de bakabilirsiniz. Ses seviyesi bakımından segmentinin en iyisi. Bass güzel ve müzik kalitesi olarak da idare eder. Şarjı telefonda %60 seviyesinde 4 5 saat, bilgisayarda %50 seviyesinde 3.5 4 saat gidiyor. Arada bağlantı sorunları oluyor, (birbirini algılamama gibi sorunlar) kapat aç yaptığınızda veya bağlantıyı tekrar sağladığınızda düzeliyor. Başka merak ettiğiniz bir şey varsa buyurun.
T15 200 lira.

Tavsiyeleriniz ve geri dönüşleriniz için teşekkür ediyorum. GT1 Pro ürünün inceleme videolarına baktım; gürültülü ortamlarda cızırtı yaptığını ve yine aynı ortamda telefonla konuşurken bile telefonunu kulağına yakınlaştırdığına dair söylentiler var. Bu doğru mudur? Aramızda kullanan varsa memnuniyetini belirtebilir mi? Öte yandan bütçemi bi' 150₺ daha koyup 300₺'ya yükselttim. Bu fiyat bandında öneriniz var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı