150TL YouTube İçin Kamera Önerisi

NoNick.

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar YouTube kanal için kaliteli 150TL'lik bir kameraya ihtiyacım var. Kamera konusunda pek bir bilgim yok, size güveniyorum.

Saolun ikinizde önermişsiniz ama başta dediğim gibi pek bir bilgim yok. 150 TL'yi biraz aşabilir. Sıkıntı yok. Kaliteli olsun. Muhtemelen Amazon'dan alacağım. C310'u alcam.(y)

Daha tam karar veremedim o yüzden biraz daha öneri bekleyeceğim. Daha Youtube'ye başlamama var. Henüz başlamış değilim. Önerilerinizi bekliyorum.

C615 ya da C310 alın. Bütçe varsa C615 daha mantıklı.

Evet güzelmiş teşekkürler fakat bütçem belki yetmeyebilir ama bana C615'i alabileceğim ucuz ve güvenilir bir site söyleyebilirsen, fiyata bakıp daha fazla bütçe ayırabilirim. AliExpress 'de ben bulamadım. Ve Türkiye 'den mi başka yoksa başka bir siteden mi almalıyım. Yardım ederseniz sevinirim.

30 Euro olmasaydı gümrük amazon derdim ama maalesef fiyatlar uçtu böylelikle. Türkiye'den C310 almak daha uygun sanırım sizin için. Zaten daha bu seviyeler için yeter de artar. 20.000 abonelik kanalların bazıları bile halen C310 kullanıyor. Önemli olan kaliteli ekipmanlar değil zaten sizsiniz Youtube konusunda.

30 Euro olmasaydı gümrük amazon derdim ama maalesef fiyatlar uçtu böylelikle. Türkiye'den C310 almak daha uygun sanırım sizin için. Zaten daha bu seviyeler için yeter de artar. 20.000 abonelik kanalların bazıları bile halen C310 kullanıyor. Önemli olan kaliteli ekipmanlar değil zaten sizsiniz Youtube konusunda.

Anlamlı konuşmuşsun. Haklısın o yüzden C310 alacağım sağ ol. Cidden çok teşekkürler herkese.

Konu kilitlensin lütfen.

Konu kilitlensin lütfen.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı