152 seviye LoL hesabı kaç TL eder?

Ben hiç demire düşmedim. Merak ettim bak. Hesabı alsam mı? Demirleri trollemek için. İstesem de düşemem çünkü demire.

Amacınız Lol'ü bırakmaksa sadece bırakın. Farklı yollara başvurursanız illa geri başlarsınız, Ben de 3 ay önce bıraktım ilk zamanlarda zor oldu ama şuan çiçek gibiyim. İlla hesaptan kurtulmak istiyorsanız, maça girip insanlara kötü sözler sarf edebilirsiniz.
İnsanların oyun zevkini baltalamak yakışık kalmaz

Ben hiç demire düşmedim. Merak ettim bak. Hesabı alsam mı? Demirleri trollemek için. İstesem de düşemem çünkü demire.
Ben bir aralar gümüşte takılmıştım sonra hiç bir sebep yokken diamonda çıktım, ondan sonra baya diamond da oynadım. Şuan bıraktım, gerçekten bağımlılığı kötü.

Amacınız LoL'ü bırakmaksa sadece bırakın. Farklı yollara başvurursanız illa geri başlarsınız, ben de 3 ay önce bıraktım ilk zamanlarda zor oldu ama şu an çiçek gibiyim. İlla hesaptan kurtulmak istiyorsanız, maça girip insanlara kötü sözler sarf edebilirsiniz.

Kötü söz dışında evet katılıyorum aslında. Bende 704 seviye hesabı bıraktım. 400'e yakın kostüm olması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı