1550 TL'ye ekran kartı önerisi

Bütçe
1800
Karşıma çıkan ilk ürün.
Az daha koy şunu al, onu alabiliyorsan üstüne az daha koy şunu al, onu da alabiliyorsan az daha koy şunu al, onu alabiliyorsan bırak ekran kartını ferrari al. Fiyat arttırılabiliyorsa:

Az daha koy şunu al, onu alabiliyorsan üstüne az daha koy şunu al, onu da alabiliyorsan az daha koy şunu al, onu alabiliyorsan bırak ekran kartını ferrari al. Fiyat arttırılabiliyorsa:

Mobil uygulamadan alınırsa gösterdiğiniz 1050ti'dan daha ucuza geliyor. Tabi yine de önermem. Fiyatların biraz düşmesini bekleyip 1650S almak veya üzerine ekleyip 1660S veya önerdiğiniz 5500XT gibi bir kart almak daha mantıklı olur.

Merhaba. Ben bugün i3*10100F ıslemci, B46 0Pro anakart ve 700W güç kaynağı aldım. Yanına INNO 1650S ekran kartı almayı düşünüyorum ama kalmamış. Ne zaman gelcegi de belli değil. Onun yerine INNO 1650 düz ekran kartını almayı düşünüyorum. 1550 TL'ye ne önerirsiniz?
Usta keşke yılbaşından önce alsaydın piyasa çok durgun yurtdışından ürün gelmemeye başladı ve yılbaşından 5 gün önce aldığım ekran kartı 2 ye katlandı şuan çok pahalı bence biraz indirim bekle yada incehesap gamer gecesi var oraya bak cuma gece saat 22.00 da başlıyor ucuz bulursun.

Bütçeyi buraya çıkarmışken 5500 XT 4 GB kovalamak her açıdan daha iyi. Bu kart yeni sürücülerle de performans kazanmış bir model. Güncel benchmark bulmak zor biraz zor o yüzden Cyberpunk 2077 ve Horizon Zero Dawn verilerini atabilirim örnek olması için. Giriş seviyesinde 1650 Super ile 5500 XT 4GB rakiplerken, 1650 her açıdan geride bir kart.

Screenshot_5.png

Screenshot_6.png

Bence Rx 5500 XT almak daha mantıklı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha 1.5 ay önce 1400'e satılan XFX RX 570 önerecektim ancak stoklar yenilendikten sonra 2.400 liraya çıkmış. Amazon.com.tr de ASUS'un RX 570 modeli bazı zamanlar indirime girip 1600'e düşüyordu. Takip edebilirsiniz belki şansınız tutar.

Az daha koy şunu al, onu alabiliyorsan üstüne az daha koy şunu al, onu da alabiliyorsan az daha koy şunu al, onu alabiliyorsan bırak ekran kartını Ferrari al. Fiyat arttırılabiliyorsa:

10-20TL fark var arada, neyin isyanı bu? Yaptığın önerinin kötü olduğunu kabul etmek seni rezil etmez, bu şekilde savunmaya geçmek edebilir.

Bu fiyata yakın bunu alabilirsin.
Bu da buyur senin aradığın kart stoklarında var.
Ama şahsi fikrim varsa bütçen 200-300 tl daha koyup arkadaşın dediği gibi 5500xt alman, çok güzel karttır.

Tam olarak bir tavsiye değil belki ama bence bu ülkede artık bütçeniz dar(1550₺ için bile dar bütçe diyorum düşünebiliyor musunuz? bu paraya eskiden sistem kurardık neredeyse) ise sıfır ekran kartı aramak çok mantıklı bir hareket değil. İkinci elden güzel bir şey yakalamaya çalışmak sizi daha çok mutlu edecektir :)

Geri
Yukarı