1550 TL'ye Sistem Toplama

Ritualist

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Ahşap üst yüzey işlemcisi

Bu sistemi almayı düşünüyorum bütçemi biraz aştım anakart biraz pahalı bu anakart yerine şunu alsam bu işlemci ve ram'leri kaldırır mı ?
VATAN COMPUTER - MSI - B85M-E33 Intel B85 Soket 1150 DDR3 1600MHz SATA 3.0 USB 3.0 HDMI Anakart - Anakart

İşlemci teknolojisi i7 yazmışlar benim alacağım işlemciyi taksam çalışır mı ? Eksik mi yazmışlar acaba. Bu anakarttan daha ucuz ve bu donanımları destekleyen başka bir anakart önerirseniz sevinirim :/ Vatan bilgisayardan alacağım bütçem 1550 TL. Tek istediğim bu donanımları destekleyen biraz daha ucuz bir anakart.

Amd düşük bütçeli sistemlerde daha performanslı ve ucuzdur.

Isterseniz işlemciyi Amd Fx 6300 yapıp,
Anakartida Asus M5A97 R2.0 yaparak kalan parayi ekran kartına yatirmalisiniz.

Amd düşük bütçeli sistemlerde daha performanslı ve ucuzdur.

Isterseniz işlemciyi Amd Fx 6300 yapıp,
Anakartida Asus M5A97 R2.0 yaparak kalan parayi ekran kartına yatirmalisiniz.
Herkes öyle diyor ama ben intel kullanmak istiyorum. Peki sence fx6300 mü hızlı işlemci yoksa bu işlemci mi ?

Oyun oynayacaksan Fx 4100 bile yeter. Ekran kartina yüklen. Baska isler yaparim diyorsan bir diyeceğim yok. Hangi işlemcinin hizli oldugunu bilmiyorum. Ama oyun icin Fx 6300 gayet iyi bir işlemci.

Oyun oynayacaksan Fx 4100 bile yeter. Ekran kartina yüklen. Baska isler yaparim diyorsan bir diyeceğim yok. Hangi işlemcinin hizli oldugunu bilmiyorum. Ama oyun icin Fx 6300 gayet iyi bir işlemci.

Böyle bi sistem oldu. Bu kasanın 600 Watt güç kaynağı bu ekran kartıyla bu donanımlarla güzel sorunsuz çalışır mı ? :confused::confused:

Sistem çok iyi olmuş. O sistem 600 watt ile çalışır ama içindeki güç kaynağı tam güç veriyor mu bilmiyorum. Bence sorun olmaz ama icin rahat etsin istersen kasayı 300r alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı