15TL'ye oyun önerisi

MetinMumcu

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Zamlar yavaş yavaş gelmeye başladı. Ben de şu an ne kaparsam kardır mantığıyla ucuz ama kesinlikle alınması gereken oyunlara bakıyorum. Önerebileceğiniz 15-20 bandında oyunlar varsa yazabilir misiniz?

Dyingh light 1 veya The Witcher 3

Witcher 2-3, Dying Light, Disco Elysium, Devour, Little Nightmares, Tomb Raider, Alan Wake.

Disco Elysium oynadınız mı hiç sevemedim. Fikrinizi merak ettim. Alan wake Epic ücretsiz vermişti. Varsa almayn. Tom Raider zaten bambaşkadır.

Disco Elysium oynadınız mı hiç sevemedim. Fikrinizi merak ettim. Alan wake Epic ücretsiz vermişti. Varsa almayn. Tom Raider zaten bambaşkadır.
Dün 2-3 saat oynadım baya ayrıntılı, sağlam bir RPG. İngilizce bilgim ortalama olsa da bilmediğim çok fazla kelime vardı, Türkçe dil desteği ile çok daha iyi olmuş. Herkese uymayabilir ama RPG sevenler kesinlikle oynamalı.

Black mesa
The forest
Black Mesa var Forestı tek başıma oynarken zevk alacağımı düşünmüyorum. Tek başıma zevk alabilceğim bir oyun olursa daha iyi.
Witcher 2-3, Dying Light, Disco Elysium, Devour, Little Nightmares, Tomb Raider, Alan Wake.
Witcherlar var, dying lightı oynadım, Disco Elysiuma bakıcam, Devour kalsın. LT var, Tomb Raider var, Alan Wake'ye bakıcam sağolun.

Ben ucuz olarak Devour ve Disco Elysium aldım. Belki Dying Light alabilirim. Arkadaşlarınız varsa Devour alabilirsiniz.

Hollow knight nasıldır oynayanınız var mı? Bir de disc elysium un olayı nedir, adını çok duydum ama hiç bakamadım.

Geri
Yukarı