16.000₺ ile her şey dahil sistem toplama

Bütçe
16000 ₺

deflandre

Decapat
Daha fazla  
Meslek
hekim
Merhabalar, forumda benzer fiyat aralıklarıyla "her şey dahil" sistem tavsiye başlıkları var ama fiyatlar 1 haftada dahi tat kaçırıcı düzeyde değiştiğinden yeni konu açmak istedim.

Arkadaşım kendisine kasa, klavye, fare ve monitör dahil Max 16.000 ₺ tutarında bir sistem toplamamı ya da toplu sistem önermemi istedi. İnterneti taradığımda seçeneklerimin çok fazla olmadığını gördüm çünkü kendisi en azından RTX 3000 serisi bir ekran kartı istiyor. Aşağıya kendi seçtiğim üç sistemi ekledim, bunların üzerine 27 inç monitör, klavye ve fareyi ekleyeceğim.

1- Aşağıdaki İncehesap sistemi üzerinde kasayı Lian Li Lancool II Mesh RGB Black 3x120mm ARGB ve depolamayı PNY XLR8 CS3030 500GB 3500/2000MB/s PCI-e NVMe M.2 SSD ile değiştirerek 13.000 ₺ tutarında bir sistem oluşturdum, önerilerinizi almak isterim.

2- Aklımdaki bir diğer sistem aşağıdaki gaming.gen.tr sistemi ancak anakartına ikna olmuş değilim ve sanırım istediğimiz gibi oynayamıyoruz üstünde.

3- Bu da GameGaraj'dan topladığım, işlemciyi R5 3600X, anakartı ise B550M-Prime ile değiştirip şöyle modifiye ettim.

Sizin önerileriniz nelerdir? Yukarıda belirttiklerime ek olarak esnemeden, Max. 16K fiyata her şey dahil (RTX 3060 içeren) bir sistem öneriniz olur mu?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı