16.000 TL Mimarlık için laptop önerisi

Mimarlık için oyun laptopu önermek... Tam toplu blok konusu 😆

O bütçeye Apple alınabilir ancak önermem, en iyisi işlemcisi oyun için değil iş için tasarlanan tiplerden alman. Çok çekirdekli olması çok önemli bundan dolayı AMD işlemciye sahip bilgisayarı öneririm.

Workstation laptop araştır.

Şu kur da Apple almak aptallık olur.

Mimarlık için oyun laptopu önermek... Tam toplu blok konusu 😆

O bütçeye Apple alınabilir ancak önermem, en iyisi işlemcisi oyun için değil iş için tasarlanan tiplerden alman. Çok çekirdekli olması çok önemli bundan dolayı AMD işlemciye sahip bilgisayarı öneririm.

Workstation laptop araştır.
Oyun bilgisayarlarının daha iyi performans veriyo olmasından dolayı öneriyor olabilir miyiz kardeşim ? Bak adam da demiş.
Bunun dışında Monster, MSI, ASUS, Acer, Lenovo vb. önerilere açığız

Şu kur da Apple almak aptallık olur.

Apple çok stabil ürünler sunuyor piyasaya ve işletim sistemi de kendisine özel yani uygulamaları da doğal olarak diğerlerinden daha optimizasyonlu oluyor.

Düzenleme: Oyun bilgisayarı daha iyi performans veriyor diyenler doluşmuş, kitle bu işte 😆

Neyse, blok.

Şu kur da MacBook almak büyük kayıp olur çünkü özelliklerine bakınca o fiyatları hak etmeyen cihazlar ayrıca attığımız cihazların işlemcileri de gayet iyi ve yeterli ekstra olarak da sana güçlü bir ekran kartı sunuyor ki bu da ileri mimarlıkta işine yarayacak bir özellik olur.

Apple çok stabil ürünler sunuyor piyasaya ve işletim sistemi de kendisine özel yani uygulamaları da doğal olarak diğerlerinden daha optimizasyonlu oluyor.

Düzenleme: Oyun bilgisayarı daha iyi performans veriyor diyenler doluşmuş, kitle bu işte 😆

Neyse, blok.

Şu kur da MacBook almak büyük kayıp olur çünkü özelliklerine bakınca o fiyatları hak etmeyen cihazlar ayrıca attığımız cihazların işlemcileri de gayet iyi ve yeterli ekstra olarak da sana güçlü bir ekran kartı sunuyor ki bu da ileri derece mimarlıkta işine yarayacak bir özellik olur.

Oyun bilgisayarının önerilme sebebi iş bilgisayarları kadar hatta yeri geldiğinde iş bilgisayarlarından daha fazla performans vermesinden dolayı öneriliyor. Apple gibi bir firmanın ürünlerini şahsen önermiyorum. Daha az fiyata çok daha fazla performans alabileceğiniz birçok laptop mevcut.

Eğer oyun oynamayacaksanız ve pil ömrüne önem veriyorsanız Monster huma serisini tercih edebilirsiniz. Gaming laptorlar bir süre sonra 2-3 saat pil ömrü verecektir çok performans harcadıkları için taşımayı cok düşünüyorsanız üzer bence yanındaki tuğla gibi adaptörünüde varsayarsak.

Eğer oyun oynamayacaksanız ve pil ömrüne önem veriyorsanız Monster huma serisini tercih edebilirsiniz. Gaming laptorlar bir süre sonra 2-3 saat pil ömrü verecektir çok performans harcadıkları için taşımayı cok düşünüyorsanız üzer bence yanındaki tuğla gibi adaptörünüde varsayarsak.

Bahsettiğim şey buydu arkadaşlar, oyun bilgisayarları güzel evet haklısınız fakat gerek ağırlığı olsun, gerek pil ömrü olsun bu yönlerden sıkıntı. Her gün taşınacağı için ve taşıyanda kız olduğu için zorlanacağını düşünüyorum. Çantada her gün 2-3 KG ağırlıkla.
Huma serisine baktım hangi modelini önerirsiniz?

Geri
Yukarı