16.000 TL tasarım ve oyun için laptop önerisi

mirwn

Hectopat
Agirlikli olarak tasarım ve yazilim icin kullanacağım onun dısında CS LoL gıbı oyunlar oynayacagım. Ama hangı bilgisayara bakarsam bakayıp hep bir sorunu cıkıyor. O yuzden danısmak ıstedım.

Agirlikli olarak tasarım ve yazilim icin kullanacağım onun dısında CS LoL gıbı oyunlar oynayacagım. Ama hangı bilgisayara bakarsam bakayıp hep bir sorunu cıkıyor. O yuzden danısmak ıstedım.

Bu fiyatlara 3060'lı hazır sistemler var genelde kampanya ya da tam kapsamlı bir araştırmada 3060 Ti'lı sistem bulunabilir belki AMD önerirdim fakat yazılım ve tasarım için kullanıcaksanız ağırlıklı olarak NVIDIA kart almak daha mantıklı olabilir.

Bu fiyatlara 3060'lı hazır sistemler var genelde kampanya ya da tam kapsamlı bir araştırmada 3060 Ti'lı sistem bulunabilir belki AMD önerirdim fakat yazılım ve tasarım için kullanıcaksanız ağırlıklı olarak NVIDIA kart almak daha mantıklı olabilir.

Sistem almak mantıklı ama soyle bır şey var ekran benım ıcın onemli 15k 16kya bir sistem alırsam alacagım ekran kaliteli olmaz.

800 dolar seviyesindeki cihazlardan kalite beklemeyin. Ya donanıma yatırım yapacaksınız ya da kaliteye.

Şu anki ekonomide sıkıntı cıdden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kusura bakmayın ben laptop olduğunu görmemiştim bu fiyatlara anca 3050'li sistemler var.

https://www.trendyol.com/hp/pavilio...djust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.34.6 buna bakılabilir.
ne kusuru hocam sıstem fena durmuyor ileride birde 8 ram eklersem guzel olur dıye dusunuyorum

Ram'i 16 yaparsınız.
acerin laptoplarında ram ekleme gıbı durumlarda servıs dısı kalmıyor muydu

Yeni konular

Geri
Yukarı