16.000 TL'ye laptop önerisi

Bütçe
15000-16000 TL

eemir97

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba herkese, iyi bayramlar öncelikle.

Uzun zamandır kullandığım laptopum artık kullanılamaz durumda olduğu için yeni bir laptop arayışına girdim. Çok fazla oyun oynayan birisi değilim fakat almışken uzun vadede beni üzmeyecek, donanımsal olarak tatmin edecek bir laptop arayışındayım. Arkadaş grubumla Forza Horizon 4 ve GTA 5 tarzı oyunlar oynuyoruz dediğim oyunların yenileri yayınlandığında da o oyunlara geçiş yapacağız ve onları da yüksek ayarda oynamak istiyorum. Fazla donanımdan anlayan birisi değilim kullanıcı yorumları ve fikirler benim için önemli fikirlerinizi bekliyorum, teşekkürler. Bütçem 15-16bin₺

Hepsiburada'da 1000 TL indirim varken alın bence bu fiyatlara RTX 3070 ekran kartlı laptop bulmak zor.
Hp omen değil de pavillion kullandım hiç memnun değildim. Fan sesi, droplar, kapanmalar gerçekten kullanırken kanser oldum. Hp omen için farklı diyorlar bi bilginiz var mı?

HP Omen değil de Pavilion kullandım hiç memnun değildim. Fan sesi, droplar, kapanmalar gerçekten kullanırken kanser oldum. HP Omen için farklı diyorlar bir bilginiz var mı?

Oyuncu bilgisayarı gibi durmuyor soğutması Acer kadar iyi olmayabilir.

Hp omen değil de pavillion kullandım hiç memnun değildim. Fan sesi, droplar, kapanmalar gerçekten kullanırken kanser oldum. Hp omen için farklı diyorlar bi bilginiz var mı?
HP her zaman risktir. Ben 30 yaşındayım 10 yıl önce de HP ısınıyor deniliyordu, halen aynı şey söyleniyorsa demek ki o firmadan uzak durmak gerekir. Acer Predator Helios, Tech Advisor dergisi tarafından 2020 yılının en iyi cihazı seçildi. Amazon sayfasındaki yorumlardan da anlaşılıyor kalitesi.

Oyuncu bilgisayarı gibi durmuyor soğutması Acer kadar iyi olmayabilir.
HP her zaman risktir. Ben 30 yaşındayım 10 yıl önce de HP ısınıyor deniliyordu, halen aynı şey söyleniyorsa demek ki o firmadan uzak durmak gerekir. Acer Predator Helios, Tech Advisor dergisi tarafından 2020 yılının en iyi cihazı seçildi. Amazon sayfasındaki yorumlardan da anlaşılıyor kalitesi.

teşekkürler acer’i youtubeden ve yabancı kaynaklardan inceliyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı