16.000 TL'ye ofis için iş laptopu önerisi

Bütçe
16000

Bunu aldım 1000 TL daha uyguna 12.699 TL denk geldi. Dell markasının yerinde destek hizmeti var yetkili servisle falan uğraşmıyorsunuz sırf bu yüzden tercih ettim diyebilirim bence hoparlörü ve FreeDOS olması dışında bir eksisi yok bana göre RAM ve SSD upgrade yapılabiliyor. Hoparlörün ses seviyesini yetersiz buldum.

Casper'den uzak durun bu HP iyidir fakat savaş nedeniyle Lenovo'yu alabilirsiniz.
https://www.hepsiburada.com/hp-15-f...sinabilir-bilgisayar-8m1t1ea-pm-HBC000050XW3W
Lenovo ve HP arasında seçim yaparken nelere dikkat etmeliyim?
Ben senin yerinde olsam bu ürünü alırdım çünkü : (şu şu nedenler) tarzında bir açıklama yapabilir misiniz rica etsem 🙂

İkisi de 2.4kg, sırtımda çok dolaştıracağımdan ağır olmasını istemiyorum 🙁

Bunu aldım 1000 TL daha uyguna 12.699 TL denk geldi. Dell markasının yerinde destek hizmeti var yetkili servisle falan uğraşmıyorsunuz sırf bu yüzden tercih ettim diyebilirim bence hoparlörü ve FreeDOS olması dışında bir eksisi yok bana göre RAM ve SSD upgrade yapılabiliyor. Hoparlörün ses seviyesini yetersiz buldum.
Maalesef benim için ağır kaçıyor ☹️

Lenovo ve HP arasında seçim yaparken nelere dikkat etmeliyim?
Ben senin yerinde olsam bu ürünü alırdım çünkü: (şu şu nedenler) tarzında bir açıklama yapabilir misiniz rica etsem 🙂

İkisi de 2.4kg, sırtımda çok dolaştıracağımdan ağır olmasını istemiyorum 🙁

Maalesef benim için ağır kaçıyor ☹️

Aslında bu fiyata bunların hiçbiri alınmaz Lenovo'nun bu modeline bakabilirsiniz hem işlemci hem RAM hem depolama hem ekran 4'ünden daha iyi LENOVO V15 G4 Intel Core I5-12500H 16GB 512GB SSD F.dos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83FS001NTR Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Bu fiyatlar çok fahiş diyorsunuz yani.
Beklemek mantıklı olur mu ki, fiyatlar her geçen gün artıyor.

Bence mantıklı olmaz HP Türkiye'de Zam'a hazırlanıyor fakat bu model F/P ürün bende alacağım 1 haftaya işlemci, RAM, ekran, depolama olarak her işinizi karşılar(yazılım için alacağım) ve RAM'i 64 GB kadar destekliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı