16.000TL laptop tavsiyesi

Tgyokty

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Arkadaşlar maksimum bütçe 16.000.
Oyun oynanmayacak.
Günlük rutin ofis işleri, ofis programları vs.
Fiyat/performans ne önerirsiniz?
MediaMarkt veya vatandan alacağım, öneriyi ona göre yapar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:

İlla mağazadan alınacak derseniz Teknosa'dan bu var

Ama mağazalarda fiyatlar kazık internetten alın derim.

İlla mağazadan alınacak derseniz Teknosa'dan bu var

Ama mağazalarda fiyatlar kazık internetten alın derim.

Hocam senin attığın Asus vivobook ile benim attığımın farkı nedir acaba? Bilgin var mı?

Bir de şuna ne dersiniz arkadaşlar?

Lenovo IdeaPad AMD Ryzen 7 5700U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KU00VNTX

Hocam senin attığın Asus vivobook ile benim attığımın farkı nedir acaba? Bilgin var mı?

Bir de şuna ne dersiniz arkadaşlar?

Lenovo IdeaPad AMD Ryzen 7 5700U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KU00VNTX
Sizin cihaz 12. Nesil i3
Benim attığım 13. Nesil i5

Lenovo TN panel işlemcisi iyi ama tn panel günlük işler için uygun değil. Ips çok daha iyi panel.

Sizin cihaz 12. Nesil i3
Benim attığım 13. Nesil i5

Lenovo TN panel işlemcisi iyi ama tn panel günlük işler için uygun değil. Ips çok daha iyi panel.

Hocam bu da mı 12.nesil?
Eğer öyleyse senin attığın Asus vivobook, o fiyat bandında alınacak iyi bir laptop doğru mudur?

Hocam bu da mı 12.nesil?
Eğer öyleyse senin attığın Asus vivobook, o fiyat bandında alınacak iyi bir laptop doğru mudur?
Bu da 12. Nesil.
Benim attığım cihaz için en iyisi gibi iddiam yok ama bu bütçede işinizi görecek özelikte ve kalitede en iyi cihazlar arasında diyebilirim.

Bu da 12. Nesil.
Benim attığım cihaz için en iyisi gibi iddiam yok ama bu bütçede işinizi görecek özelikte ve kalitede en iyi cihazlar arasında diyebilirim.
Yok hocam en iyisi demiyorum. 16 K bütçe ile en iyisini alayım diye düşündüm. O açıdan soruyorum 😁

Yok hocam en iyisi demiyorum. 16 K bütçe ile en iyisini alayım diye düşündüm. O açıdan soruyorum 😁
Gözden kaçırdığım bir cihaz yoksa, kasa , panel ve bu seviyede işinizi görecek işlemci olarak en iyisi diyebilirim.
Burada başka bir cihaz daha var ama kasası daha aşağı ve pil ömrü daha kısa.

Daha uyguna bakarsanız bu var ama ben Vivobook alın derim.

@Senyör Kesada
Hocam bu senin attığın vivobook un ürün özelliklerine bakıyorum, 12.nesil işlemci diyor. Acaba ben mi yanlış baktım?

@Senyör Kesada
Hocam bu senin attığın vivobook un ürün özelliklerine bakıyorum, 12.nesil işlemci diyor. Acaba ben mi yanlış baktım?

Benim attığım da 12. Nesil. Çok fazla tavsiye verdiğim için arada böyle ufak hatalar olabiliyor 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı