16-17 bin TL arası sistem önerisi

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Merhaba, genellikle oyun için kullanacağım, 1080P'de kullanacağım. Sizce günceldeki PC'leri almak yerine indirim beklemek mi daha mantıklı olur? Aklımdaki iki sistem şu:

RX 6650

RX 6600

RX 6600 sistemde ekstra olarak anakartı B550M DS3H yaptım, RX 6650 sistemde ise anakarta dokunmadım.

Hangi indirimi? Hocam kaç yıldır TR'de indirim olduğunu gördün düzgün fiyattan bitanesini kap arkana bakma.
Hocam çok nadiren de olsa bazen güzel indirimler olabiliyor. Örneğin dün Vatan'da 14600 TL'ye RTX 3060 12 GB sistem vardı.

Merhaba, genellikle oyun için kullanacağım, 1080P'de kullanacağım. Sizce günceldeki PC'leri almak yerine indirim beklemek mi daha mantıklı olur? Aklımdaki iki sistem şu:

RX 6650

RX 6600

RX 6600 sistemde ekstra olarak anakartı B550M DS3H yaptım, RX 6650 sistemde ise anakarta dokunmadım.

Kanka indirim bekleme fiyatlar her geçen gün artıyor ben sana sadece hazır sistem önercem (monitör ve ekipmansız)

Hocam çok nadiren de olsa bazen güzel indirimler olabiliyor. Örneğin dün Vatan'da 14600 TL'ye RTX 3060 12 GB sistem vardı.
hocam bence kesinlikle beklemeyi denemeyin, o dediğiniz vatandaki sistemi 2 hafta önce 16kya aldım ancak şuan 17k oldu mesela, bahsettiğiniz indirim 7-8 saat sürdü bence riske girmeye değmez

bunu alıp kasayı thermaltake yaptıktan sonra keyfine bakabilirsin AMD R5 5500 - SAPPHIRE RX6700 - ASUS A520M-A PRO - 500GB SSD-16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Cikarsa bunu al, dusunme.

İndirelim.

Daha fazla indirelim.

Daha da fazla indirelim.

Kanka indirim bekleme fiyatlar her geçen gün artıyor ben sana sadece hazır sistem önercem (monitör ve ekipmansız)

hocam bence kesinlikle beklemeyi denemeyin, o dediğiniz vatandaki sistemi 2 hafta önce 16kya aldım ancak şuan 17k oldu mesela, bahsettiğiniz indirim 7-8 saat sürdü bence riske girmeye değmez

bunu alıp kasayı thermaltake yaptıktan sonra keyfine bakabilirsin AMD R5 5500 - SAPPHIRE RX6700 - ASUS A520M-A PRO - 500GB SSD-16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Bu sisteme baktım, kasayı Thermal Take yapınca sistem 17.5K oluyor. Bu da benim bütçemi aşmış oluyor maalesef.

Cikarsa bunu al, dusunme.

İndirelim.

Daha fazla indirelim.

Daha da fazla indirelim.

1. sistem çok iyimiş lakin bütçemin epey bir üstünde. Maksimum çıkabileceğim bütçe şu an için 17k gözüküyor. Vatan'da ki sistem ile Gencer'deki sistem arasında çok kaldım. Gencer'de ki sistemi şu şekilde geliştirmek mantıklı mı sizce? Gencer(Link çok uzun)

Yeni konular

Geri
Yukarı