16-18 bin TL arası Gaming laptop önerisi

Bütçe
16.000-18.000

RYUK1905

Hectopat
Arkadaşlar selam. Kardeşime bir laptop almayı düşünüyorum (12 ay taksitli ya da alışveriş kredili )seneye üniversiteye gidecek bu fiyat bandında önerilerinizi bekliyorum. Kendim ROG STRIX G15 kullanıyorum bu bütçede ROG gibi kaliteli laptop önerilerinizi bekliyorum.

Forumda ki herkes bu bütçede Victus önerir hocam.
Anladım hocam 😊
Hocam sizce Victus mu bu Nitro mu 3050'li TUF mu

Nitro 95W Victus 75W hocam, TUF'un hangi modeli? Nitro daha mantıklı olur.
TUF'a baktım şimdi sanırsam eski seri hocam. Ben de zamanında alırken Nitro ve Rog arasında kalıp Rog almıştım aklımda kalmıştı kasası falan çok sağlamdı samimiyetinize inanarak soruyorum bu Nitro'lar kronik mi ? yani eski modelindeki sorunlar bu yeni kasasında da mevcut mu ?

TUF'a baktım şimdi sanırsam eski seri hocam. Ben de zamanında alırken Nitro ve ROG arasında kalıp ROG almıştım aklımda kalmıştı kasası falan çok sağlamdı samimiyetinize inanarak soruyorum bu Nitro'lar kronik mi? Yani eski modelindeki sorunlar bu yeni kasasında da mevcut mu?

Kronik bir sorunu yok hocam modelin, 2020 öncesi modelleri ısınma olarak kötü durumdaydı sonrasında toparlandı denebilir seri. ROG'a göre kasa ve panel kalitesi olarak daha kötü bir model haliyle, fakat bu bütçeye ROG yok zaten.

Kronik bir sorunu yok hocam modelin, 2020 öncesi modelleri ısınma olarak kötü durumdaydı sonrasında toparlandı denebilir seri. ROG'a göre kasa ve panel kalitesi olarak daha kötü bir model haliyle, fakat bu bütçeye ROG yok zaten.
Yok yok hocam bu bütçeye ROG alamayacağımı biliyorum zaten ama almışken de bu bütçede en iyisini almak istiyorum. Monster vs onları direkt geçtim zaten bu Nitro'nun tasarımı da çok hoşuma gitti sanırsam bu modeli alacağım. Cevaplandırdığınız için çok teşekkür ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı