16-18 bin TL PC toplama

OverFireable

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Karabük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus TUF 6900XT OC Edition / AMD Ryzen 7 5800x3D / Kingston Fury Renegade RGB 2x16 3600Mhz CL16 / Asus ROG STRIX B550-XE / Samsung 980 Pro / Kioxia Exceria Plus G3 2TB / Phanteks P600s / Corsair RM850x 850 watt 80+ gold / Arctic Liquid Freezer II 360
Benim monitor klavye falan dahil 25 bin TL bütçem var. Kulaklık ve mouse var. Hazır almaya daha meyilliyim ama kriterlerime uygun bir PC bulamazsam son çare olarak toplayabilirim. RTX 3060 olabilirse 3060 Ti. AMD de olabilir ama soğutma iyiyse. İşlemci i7 10. nesil veya AMD R5 olabilir. 16 GB RAM kesinlikle olsun. 500GB SSD + 1TB HDD veya 2TB HDD olabilir.
Önerilerinizi atarsanız severim monitör de atabilirseniz güzel olur 144 veya 120Hz.

Benim monitor klavye falan dahil 25 bin TL bütçem var. Kulaklık ve mouse var. Hazır almaya daha meyilliyim ama kriterlerime uygun bir PC bulamazsam son çare olarak toplayabilirim. RTX 3060 olabilirse 3060 Ti. AMD de olabilir ama soğutma iyiyse. İşlemci i7 10. nesil veya AMD R5 olabilir. 16 GB RAM kesinlikle olsun. 500GB SSD + 1TB HDD veya 2TB HDD olabilir.
Önerilerinizi atarsanız severim monitör de atabilirseniz güzel olur 144 veya 120Hz.
@messinicocugu .

Aquarius 5A-3060Ti - Game Garaj (B550 ile birlikte.)

Hocam olabilirse Windows'lu olsun.

18600TL tutuyor.

Hocam bir forum açarsınız 10 dakikada kurarsınız Windows'u kurulu gelsin diye ekstradan 2,3 bin TL verip orijinal almaya ne gerek var.
Hocam crack demek istiyorsunuz galiba zamanında kullandım da çok virüs oluyor öyle en son sadece KMSPico yüzünden 12 tane virüs bulaştı o yüzden Windows olmasını istiyorum.

Hocam crack demek istiyorsunuz galiba zamanında kullandım da çok virüs oluyor öyle en son sadece KMSpico yüzünden 12 tane virüs bulaştı o yüzden Windows olmasını istiyorum.

Hocam KMSpico kullanmanıza gerek yok şahsen ben kullanmıyorum, internetten 25-30 TL civarına bir Windows 10 keyi alıyorsunuz ve onu ayarlardan kullanıyorsunuz hiçbir uygulama vs. indirmeden sadece kodu yazarak orijinal Windows'unuz oluyor.

Hocam KMSpico kullanmanıza gerek yok şahsen ben kullanmıyorum, internetten 25-30 TL civarına bir Windows 10 keyi alıyorsunuz ve onu ayarlardan kullanıyorsunuz hiçbir uygulama vs. indirmeden sadece kodu yazarak orijinal Windows'unuz oluyor.
Nereden alabilirim?

Geri
Yukarı