16 + 8 GB RAM ile performans kaybı yaşanır mı?

Arkadaşlar merhaba. Laptopumda şu an 16x1 GB 3200 MHz RAM takılı ve bunu çift kanal yapmak istiyorum. Şu an için 32 GB RAM gözüme bir hayli fazla kaçıyor. Bu sebeple 16x1 RAM'ın yanına 8x1 RAM alsam bir performans sorunu yaşanır mı?

RAM'lerini Flex modda çalıştırmış olursun
Yani 16'nın içindeki 8 GB ve sonradan taktığın 8 GB Dual chanell çalışır kalan 8 GB Single chanell çalışır
Ama buna gerek yok direkt 16 alırsan senin faydana olur
RAM'lerin chipleri Samsung üretimi bigboy marka RAM'lerde Samsung chip kullanıyor bigboy marka almanı öneririm

Arkadaşlar merhaba. Laptopumda şu an 16x1 GB 3200 MHz RAM takılı ve bunu çift kanal yapmak istiyorum. Şu an için 32 GB RAM gözüme bir hayli fazla kaçıyor. Bu sebeple 16x1 RAM'ın yanına 8x1 RAM alsam bir performans sorunu yaşar mıyım?

Son uyarımdır kardeşim. Aynısını bulmazsan alma. Milletin gazına gelip yok şu çip yok bu çip hayır kardeşim bulursan aynısını al.

Arkadaşlar merhaba. Laptopumda şu an 16x1 GB 3200 MHz RAM takılı ve bunu çift kanal yapmak istiyorum. Şu an için 32 GB RAM gözüme bir hayli fazla kaçıyor. Bu sebeple 16x1 RAM'ın yanına 8x1 RAM alsam bir performans sorunu yaşar mıyım?

Ayrıca malum sitede zibilyon tane aynı marka aynı değerde RAM var.

Yeni konular

Geri
Yukarı