16 bin Steam puanıyla ne almalıyım?

hayatsız insan

Centipat
Yer
32°40’34.19″N 117° 9’27.58″W
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Tost makinesi
Meslek
İnsan
Her kese iyi akşamlar önce. Bu akşam Steam mağazasında oyun alırken birdem 16k puanımın olduğunu fark ettim. Bende geçen profilimi düzenlerken birkaç şey daha ekleyebilirdim diye düşünmüştüm. Ve şu an aklımda görselde belirttiğim 2 tane şey var almak istediğim sizce profilime iyi durur mu? Hem de ek vitrin olarak hangisini almamı önerirdiniz?
Profilim: (girerken ekran parlaklığınızı düşürmenizi öneririm çünkü geçen defa profilime öneri isterken bazıları kör olmuş renklerden dolayı)

Screenshot_20230806-002525_Steam.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Her kese iyi akşamlar önce. Bu akşam Steam mağazasında oyun alırken birdem 16k puanımın olduğunu fark ettim. Bende geçen profilimi düzenlerken birkaç şey daha ekleyebilirdim diye düşünmüştüm. Ve şu an aklımda görselde belirttiğim 2 tane şey var almak istediğim sizce profilime iyi durur mu? Hem de ek vitrin olarak hangisini almamı önerirdiniz?
Profilim: (girerken ekran parlaklığınızı düşürmenizi öneririm çünkü geçen defa profilime öneri isterken bazıları kör olmuş renklerden dolayı)

Eki Görüntüle 1891517
Gama ve parlaklığım aşırı yüksek olmasına rağmen kör olmadım sıradaki. 🥱
Gösterdiğiniz çerçeve ve profil baya yakışır bence.

Direkt olarak 10k puana satılan hazır profiller var, hem profil temasını da özelleştiriyor onlara da bakabilirsiniz.

Benim için gereksiz onlar. Zaten DL2'nin özel profilini kullanıyorum arka temanı şeffaflaştırmak için yani gerek yok. Yine de öneriniz için teşekkürler hocam.

Attıklarınız profilinize tam olarak uyuyor. Özellikle şu anki kullandığınız çerçeve bozuyor gibi profil temasını.
Söylediklerinizi dikkate aldım hocam. Şimdi sadece ek vitrin sorunu kalıyor. Acaba ek olarak başarım vitrini mi yoksa çizim vitrini mi almalıyım?

Geri
Yukarı