16 bin TL civarı uzun süre dayanacak telefon önerisi

Bütçe
15-16k
GT2 hakkinda ara sira ekran gidiyor tarzi bir sey duymustum bu dogru mu?

Bir de pili iyi gidiyor mu acaba GT2'nin? Oyun en ust onceligim degil. Sadece ara sira acip PSP oyunu oynarim diye dusunmustum. Normal Play Store'daki oyunlari pek sevmiyorum da.

Son düzenleme:
Kimse açıklamayı okumuyor olabilir. Bütçeyi görüp cevabı yapıştırıyorlar otomatik. Yurt dışı 13T bence mantıksız. Oyun kullanımı için yurt içi resmi garantili X6 Pro daha mantıklı olur.

67 watt oyun oynayan insanlar için bataryayı fazla tüketecektir ve pil sağlığı daha fazla azalacaktır.

67 watt oyun oynayan insanlar için bataryayı fazla tüketecektir ve pil sağlığı daha fazla azalacaktır.
Eskidendi o. Bataryalar teknolojik olarak kendini koruyabilecek seviyeye ulaştı merak etmeyin. Zaten X6 Pro'da geniş bir soğutma sistemi var. Madem o kadar düşünüyorsunuz daha iyi işlemcili cihazlar önerebilirsiniz. Oyunu oynatacak şarj hızı değildir, işlemcidir. Ne kadar iyi işlemci o kadar uzun süre kullanım demek.

Eskidendi o. Bataryalar teknolojik olarak kendini koruyabilecek seviyeye ulaştı merak etmeyin. Zaten X6 Pro'da geniş bir soğutma sistemi var. Madem o kadar düşünüyorsunuz daha iyi işlemcili cihazlar önerebilirsiniz. Oyunu oynatacak şarj hızı değildir, işlemcidir. Ne kadar iyi işlemci o kadar uzun süre kullanım demek.
Çocuğa cevap verin la kaldı öyle cevap bulamıyor

Çocuğa cevap verin la kaldı öyle cevap bulamıyor
Benim önerim X6 Pro, naçizane. Ama çıkılamıyorsa GT 2 alınıp geçilir. Fazla da uzatmak istemedim konuyu, milleti rahatsız etmemek adına. Herkesin tercihi ve bakış açısı farklı olabilir, saygı duyarım. İyi sosyaller.

GT2 hakkinda ara sira ekran gidiyor tarzi bir sey duymustum bu dogru mu?
Ayrıca bunu ilk defa duyuyorum. Bence doğru değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı