16 bin TL hazır sistem önerisi

Hocam dediğim gibi sıvı soğutmasız hiçbir zaman işlemci 75'i geçmedi.

Şu an oyun oynamıyorum Discord, Steam, 3 4 tane Chrome sekmesi falan açık 35 derecede çalışıyor Valorant oynarken FPS'i sabitliyorum 144'e 58-60 derecede sabit çalışıyor.

Ha bu arada şu an stok fan takılı bir test için sıvı soğutmayı çıkardım yani yukarıdaki değerler stok fan için geçerli.
Eyvallah hocam bende bu sistemi alacağım inşallah yarın umarım menmun kalırım rx 6600 lu sistemlerde var ama biraz o kafamı karıştırıyor

Eyvallah hocam bende bu sistemi alacağım inşallah yarın umarım memnun kalırım RX 6600'lu sistemlerde var ama biraz o kafamı karıştırıyor.

Hocam DLSS, RTX teknolojisi olarak bu önde ve FSR'da kullanabiliyorsun. Bence gayet iyi sistem her şeyden faydalanabiliyorsun ve mining performansı olarak çok çok önce 6600'den falan.

AMD istenirse bunlardan biri olabilir.

Sormak istediğin soru varsa yazabilirsin
Saolun hocam rdr 2 cyburpunk vb oyunlarda sıkıntı yaşama ihtimalim yok demi takılma kasma
Yok hiçbir sıkıntı yaşatmaz hocam kendim bizzat oynuyorum bu oyunları.
Hocam sabahı bekleyemedim verdim siparişi umarım uzun süre bilgisayara para harcamam
Sormak istediğin soru varsa yazabilirsin. 🙂
Hocam bir şey soracağım dun aldıktan sonra aldığım yerde söyle bir şeyle karşılaştım, acaba bu sıkıntı yaratacak bir şey mi

Sistemde kullanılan İşlemci, RAM, Depolama birimleri TRAY ve BULK modellerdir (Çoklu paketlerde gelmekte olup, tekli olarak kutusu bulunmamaktadır. Hiçbir özellik farkı bulunmamaktadır). Tray/bulk işlemcilerde stok fan bulunmadığı için ekstra fan gönderilmeyecektir. Diğer tüm sistem bileşenleri gibi minimum 2 yıl garantisi bulunmaktadır.
Yok hiçbir sıkıntı yaşatmaz hocam kendim bizzat oynuyorum bu oyunları.
Hocam bide sizi rahatsız ediyorum ama sistemi hangi monitorle kullanıyorsunuz bende 1080 p bir monitör var sizce işimi görür mü bu sistemle

Son düzenleme:
sistemde kullanılan işlemci, RAM, depolama birimleri tray ve bulk modellerdir (çoklu paketlerde gelmekte olup, tekli olarak kutusu bulunmamaktadır. Hiçbir özellik farkı bulunmamaktadır). Tray/bulk işlemcilerde stok fan bulunmadığı için ekstra fan gönderilmeyecektir. Diğer tüm sistem bileşenleri gibi minimum 2 yıl garantisi bulunmaktadır.

Hocam bir de sizi rahatsız ediyorum ama sistemi hangi monitorle kullanıyorsunuz bende 1080p bir monitör var sizce işimi görür mü bu sistemle.

Yok hocam bu sıkıntı yaratacak bir olay değildir sadece işlemci RAM ve depolama birimleri kutusuz bir şekilde montajlı geliyor herhangi bir farkı veya sıkıntısı yoktur ve garantileri de yazıldığı üzere minimum 2 yıl var.

Yok hocam bir sıkıntı yaratmaz benim de monitörüm 1080p.

Yok hocam bu sıkıntı yaratacak bir olay değildir sadece işlemci RAM ve depolama birimleri kutusuz bir şekilde montajlı geliyor herhangi bir farkı veya sıkıntısı yoktur ve garantileri de yazıldığı üzere minimum 2 yıl var.

Yok hocam bir sıkıntı yaratmaz benim de monitörüm 1080p.
Aslında 2k bir monitör bu sistemi çok güzel giderde fiyatlar uçmuş monitörde

Yeni konular

Geri
Yukarı