16 bin TL hazır sistem önerisi

bbeyazzkart22

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Bütçem 16.000 TL ve hazır sistem almak istiyorum. Aklımdaki sistem aşağıdakiydi ama AMD ekran kartlarında sorun yaşayanların çok olduğunu görmeye başladım. Kesin alacaktım ama arkadaşım da WattMan hatası alınca vazgeçtim. NVIDIA ekran kartı tercihim. Önerebileceğiniz hazır sistemler var mı? Teşekkür ederim.

Bu paraya nvidia kanadında 3060 ın üstüne çıkamazsınız daha düşük performans demek bu da. Attığınız sistem gayet güzel Wattman sorunları sadece ekran kartı odaklı değil öte yandan bu hatayı alanların çoğu sistemde oynama yapıyorlar, undervolt oc vesaire gibi. 3 ayı geçkin süredir rx 6800 kullanıyorum wattman yemedim. Tabiki tercih sizin.

Bu paraya NVIDIA kanadında 3060'ın üstüne çıkamazsınız daha düşük performans demek bu da. Attığınız sistem gayet güzel WattMan sorunları sadece ekran kartı odaklı değil öte yandan bu hatayı alanların çoğu sistemde oynama yapıyorlar, undervolt OC vesaire gibi. 3 ayı geçkin süredir RX 6800 kullanıyorum WattMan yemedim. Tabii ki tercih sizin.

Teşekkür ederim yorumunuz için hocam. Performans farkı çok çok fazla olmadığı için 3060'ı daha çok istiyorum. Wattman yemeyeceğimin garantisi olsa hiç düşünmem alırdım o sistemi.

Bu paraya NVIDIA kanadında 3060'ın üstüne çıkamazsınız daha düşük performans demek bu da. Attığınız sistem gayet güzel WattMan sorunları sadece ekran kartı odaklı değil öte yandan bu hatayı alanların çoğu sistemde oynama yapıyorlar, undervolt OC vesaire gibi. 3 ayı geçkin süredir RX 6800 kullanıyorum WattMan yemedim. Tabii ki tercih sizin.

Bu bütçe ile bildiğiniz 3060'lı hazır sistemler var mı hocam?

Teşekkür ederim yorumunuz için hocam. Performans farkı çok çok fazla olmadığı için 3060'ı daha çok istiyorum. Wattman yemeyeceğimin garantisi olsa hiç düşünmem alırdım o sistemi.

Bu bütçe ile bildiğiniz 3060'lı hazır sistemler var mı hocam?

Sizce bu sistem alınır mı?

Sizce bu sistem alınır mı?

Alınır diyecektim fakat an itibariyle alınamaz çünkü kasa stoğu bitmiş :)

Hero 5A - Game Garaj Buna yönelin çok daha uygun, 3060 ti bile seçebilirsiniz bütçeniz dahilinde, işlemciyi ryzen 5600 yapın, anakartı 550m seçin.

Hocam AMD alsanız WattMan çok düşük ihtimal olsa bile zararsız oluyor çoğu zaman. İlla NVIDIA isterseniz 3060 almayın denk kartlar bile değiller 6700XT ile, atılan 3060 Ti sistem bakabilirsiniz.

Hocam AMD alsanız WattMan çok düşük ihtimal olsa bile zararsız oluyor çoğu zaman. İlla NVIDIA isterseniz 3060 almayın denk kartlar bile değiller 6700XT ile, atılan 3060 Ti sistem bakabilirsiniz.
Hocam 6700XT ile 3060 arası çok çok fark var mı ki ?

Saf güç olarak olsa dahi DLSS farkı kapatmaz mı? Pek bilgili olmadığım için soruyorum yanlış anlamayın.

Hocam 6700XT ile 3060 arası çok çok fark var mı ki?

Saf güç olarak olsa dahi DLSS farkı kapatmaz mı? Pek bilgili olmadığım için soruyorum yanlış anlamayın.

%35 civarı fark var, DLSS'e karşılık FSR var ama DLSS az daha üstün tabii şöyle bir durum var 3000 serisi DLSS 3 almayacak fakat FSR 3 alacak 6000 serisi.

Geri
Yukarı