16 bin TL sistem önerisi

Bütçe
16500

Wolf01

Decapat
Yer
On the island of Lian Yu
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci, Halkla ilişkiler, Yazılımcı
Arkadaşlar öncelikle herkese selam. Başlıkta belirttiğim gibi yeni bir sistem alacağım ve önerilerinize ihtiyacım var. Bütçem maksimum 16000-16500TL civarında. Genelde boş zamanlarımda oyun oynuyorum Online ve offline, FPS, RPG ve hikayeli oyunlar vs. dahil. Sizden ricam şu an piyasada bu fiyat bandında alınabilecek en iyi alternatifleri sunmanız ve rica ediyorum bilmeyen arkadaşlar gereksiz bilgi vermek yerine bilen tanıdığı varsa onu etiketler ise çok makbule geçer. Şimdiden yazan herkese teşekkürler.

Arkadaşlar öncelikle herkese selam. Başlıkta belirttiğim gibi yeni bir sistem alacağım ve önerilerinize ihtiyacım var. Bütçem maksimum 16000-16500TL civarında. Genelde boş zamanlarımda oyun oynuyorum Online ve offline, FPS, RPG ve hikayeli oyunlar vs. dahil. Sizden ricam şu an piyasada bu fiyat bandında alınabilecek en iyi alternatifleri sunmanız ve rica ediyorum bilmeyen arkadaşlar gereksiz bilgi vermek yerine bilen tanıdığı varsa onu etiketler ise çok makbule geçer. Şimdiden yazan herkese teşekkürler.

Sadece oyun mu oynayacaksınız bilgisayarda yoksa (render, yayın) işleri ile uğraşıcak mısınız?

Sadece oyun mu oynayacaksınız bilgisayarda yoksa (render, yayın) işleri ile uğraşacak mısınız?

Öncelikle yazdığınız için teşekkürler, sadece oyun oynamak için kullanacağım bilgisayarı.

https://www.gaming.gen.tr/urun/57963/blade-6700xt-amd-ryzen-5-5500-asus-radeon-rx-6700-xt-dual-12gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ işlemciyi R5 5600'a yükselt bir de anakartı değiştir güzel bence eğer hafızada yetmezse bir SSD ya da HDD alırsın 16.500 TL olur

Yazdığınız için teşekkürler derhal bakacağım.

Yazdığınız için teşekkürler, hemen bakıyorum.

18.700 falan tutuyor sanırım. Soğutucu için erken denilebilir, 214 XT işini görür. Bu paraya daha güzelini alırsın.

Geri
Yukarı