16 bin TL sistem önerisi

Evet, alabilirsin. 17K'ya duzgun sistem.

Discord'ya da ozel iletisim adresi vermek yasak, maalesef.
Dediğim gibi ilk alacağım için kafamda sorular dönüyor ondan dolayı bu fiyat bandında en kaliteli ve güvenilir olarak alacağım sistem budur ve neden bu kadar ucuz ?

birde bu işlemci mpk felan o nedir ?

@408157 Dostum birde bu sistem ile fps konusunda yeni nesil oyunlarda zorluk çekmem herhalde değilmi ?

Dediğim gibi ilk alacağım için kafamda sorular dönüyor ondan dolayı bu fiyat bandında en kaliteli ve güvenilir olarak alacağım sistem budur ve neden bu kadar ucuz?

Bir de bu işlemci MPK falan o nedir?

MPK demek, kutusuz demek. Kutusuz gelecek, ama stok fanla gelir. Fansiz olmaz yani.

Sistemin fiyati normal, biraz indirim var.

Tamamdır yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim bu sistemi alırım büyük ihtimalle 1 hafta sonra. @408157 dostum sanada ayrı teşekkür ederim yordum kusura bakma.

@408157 birde bu kargo ile gelirken zedelenme kırılma endişesi çok var bende o konuda sıkıntı olurmu?

Tamamdır yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim bu sistemi alırım büyük ihtimalle 1 hafta sonra. @408157 dostum sanada ayrı teşekkür ederim yordum kusura bakma.

@408157 bir de bu kargo ile gelirken zedelenme kırılma endişesi çok var bende o konuda sıkıntı olur mu?

Allah bilir.

Bende olmadi.

Kargo firmasina bagli. Genellikle yurt içi veriyorlar. Fena degil. Oradaki subeyi bilemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı