16 bin TL toplama vs hazır sistem

THELEGENDOFDARK

Kilopat
Daha fazla  
Çok kararsız kaldım. 16.000 lirayı aşamam. Önerileriniz nelerdir? Değiştirmem gereken parçalar var mıdır?

https://www.sinerji.gen.tr/gskill-8gb-ripjawsv-siyah-3200mhz-cl16-ddr4-ram-f4-3200c16s-8gvkb-p-17646 2x

Eski Ssd'yi kullanacağım.

@messinicocugu Hocam hangisini alsam, hangi parçaları değiştirsem daha karda olurum?

Son düzenleme:
Linkte sorun var galiba, ulaşamıyorum.
Aynı PSU burada biraz daha uyguna var.
Alternatif olarak 650W Gold sertifikalı bu ürüne bakabilirsiniz, yeterli gelecektir.

Kasa olarak daha iyi bir şey tercih etmelisiniz.
Attığınız hazır sistem PSU hariç güzel sistem. R5 5600 12100F'e göre daha iyi bir işlemci, alınır o sistem.

Son düzenleme:
Linkte sorun var galiba, ulaşamıyorum.
Aynı PSU burada biraz daha uyguna var.
Alternatif olarak 650W Gold sertifikalı bu ürüne bakabilirsiniz, yeterli gelecektir.

Kasa olarak daha iyi bir şey tercih etmelisiniz.
Attığınız hazır sistem PSU hariç güzel sistem. R5 5600 12100F'e göre daha iyi bir işlemci, alınır o sistem.
Silverstone Psu'da düşük akım koruması yokmuş. Elektrik kesintilerinde sorun yaşatabileceğinden tercih etmedim.

Açıkçası kasa en az önemsediğim ve en aa para vermek istediğim bileşen. O yüzden çok büyük bir sorunu yoksa kasayı değiştirmek istemiyorum.

Açıkçası kasa en az önemsediğim ve en az para vermek istediğim bileşen. O yüzden çok büyük bir sorunu yoksa kasayı değiştirmek istemiyorum.
Hava akışı anlamında iyi bir model değil. Minimum attığım modellere bakmalısınız.

Bu arada attığınız hazır sistemi almak daha mantıklı olur.

Attığınız sistem kasa dışında fena değil hazır olarak aşağıdaki sistem var SSD ve PSU kötü aşağıdaki sistemde aldıktan sonra onları satıp değiştirebilirsin:

Yeni konular

Geri
Yukarı